Poznajcie Karolinę - naszą specjalistkę ds. content marketingu ✍! Karolina zajmuje się dbaniem o spójność treści na stronach klientów oraz zawarcie w nich wartościowych informacji z punktu widzenia użytkownika oraz wyszukiwarki Google ?.
Poznajcie Karolinę - naszą specjalistkę ds. content marketingu ✍! Karolina zajmuje się dbaniem o spójność treści na stronach klientów oraz zawarcie w nich wartościowych informacji z punktu widzenia użytkownika oraz wyszukiwarki Google ?. Ceni sobie wszechstronność oraz zdobywanie wiedzy w różnych branż i dziedzin. Praca na tym stanowisku pozwala jej nieustannie doskonalić warsztat pisarski. Branżę SEO odkryła jeszcze na studiach i od razu wiedziała, że chce spróbować w niej swoich sił. Copywriting traktuje niemal jako swoją misję. Jak sama mówi: "chcę pomóc użytkownikom podejmować szybsze i trafniejsze decyzje zakupowe, dlatego staram się umieszczać jak najwięcej konkretów w pisanych treściach". Karolina jest absolwentką ? filologii polskiej, a także zarządzania ze specjalizacją: marketing i PR. W czasie wolnym łączy pasję do pisania z grami RPG. Oprócz tego jest miłośniczą książek ? i filmów fantasy. Regularnie śledzi trendy w influencer marketingu i e-marketingu. Także myślisz o rozpoczęciu kariery w marketingu internetowym? Sprawdź aktualne oferty pracy na: https://widoczni.com/o-nas/kariera
2020-01-28, 15:21
Poznajcie Karolinę - naszą specjalistkę ds. content marketingu ✍! Karolina zajmuje się dbaniem o spójność treści na stronach klientów oraz zawarcie w nich wartościowych informacji z punktu widzenia użytkownika oraz wyszukiwarki Google ?.

Ceni sobie wszechstronność oraz zdobywanie wiedzy w różnych branż i dziedzin. Praca na tym stanowisku pozwala jej nieustannie doskonalić warsztat pisarski.

Branżę SEO odkryła jeszcze na studiach i od razu wiedziała, że chce spróbować w niej swoich sił. Copywriting traktuje niemal jako swoją misję. Jak sama mówi: "chcę pomóc użytkownikom podejmować szybsze i trafniejsze decyzje zakupowe, dlatego staram się umieszczać jak najwięcej konkretów w pisanych treściach".

Karolina jest absolwentką ? filologii polskiej, a także zarządzania ze specjalizacją: marketing i PR.

W czasie wolnym łączy pasję do pisania z grami RPG. Oprócz tego jest miłośniczą książek ? i filmów fantasy. Regularnie śledzi trendy w influencer marketingu i e-marketingu.

Także myślisz o rozpoczęciu kariery w marketingu internetowym? Sprawdź aktualne oferty pracy na: https://widoczni.com/o-nas/kariera
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy