Wczoraj, w ramach współpracy Akademii Widoczni i Plus Jeden Poznań odbyło się szkolenie online ?‍?? na przedsiębiorców. Uczestnicy dowiedzieli się, jakie kroki są ważne przy tworzeniu serwisu www, a także poznali skuteczne sposoby na promocję strony inter
Wczoraj, w ramach współpracy Akademii Widoczni i Plus Jeden Poznań odbyło się szkolenie online ?‍?? na przedsiębiorców. Uczestnicy dowiedzieli się, jakie kroki są ważne przy tworzeniu serwisu www, a także poznali skuteczne sposoby na promocję strony internetowej. Prowadzący, Przemysław Michałek przedstawił także przegląd typów klientów. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za obecność ? i mamy nadzieję, że przekazana wiedza przyczyni się do rozwoju Waszych biznesów ?
2021-03-24, 12:37
Wczoraj, w ramach współpracy Akademii Widoczni i Plus Jeden Poznań odbyło się szkolenie online ?‍?? na przedsiębiorców. Uczestnicy dowiedzieli się, jakie kroki są ważne przy tworzeniu serwisu www, a także poznali skuteczne sposoby na promocję strony internetowej. Prowadzący, Przemysław Michałek przedstawił także przegląd typów klientów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za obecność ? i mamy nadzieję, że przekazana wiedza przyczyni się do rozwoju Waszych biznesów ?
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy