Widoczni
Witamy w biurze prasowym agencji Widoczni
facebook
Masz praktyczną wiedzę w zakresie HTML, CSS i PHP? Rozszerz ją o pozycjonowanie! ?‍??Jeśli chcesz coś zmienić w swojej karierze i szukasz agencji, w której będziesz mógł się rozwijać ⤴, świetnie trafiłeś/aś!

Sprawdź, jakie zadania, a także benefity czekają na Ciebie na stanowisku młodszego specjalisty ds. pozycjonowania i aplikuj!

Szczegóły: https://widoczni.com/o-nas/kariera/mlodszy-specjalista-ds-pozycjonowania
2020-06-29, 12:50
facebook
Efekty pozycjonowania u naszego kolejnego klienta - sklepu internetowego z materiałami budowlanymi. Współpracę rozpoczęliśmy z początkiem grudnia 2019, a więc pół roku temu. Skutki? (Porównanie danych z początku współpracy do obecnych)
✅ Wyświetlenia w GSC
⤴ 4-krotny wzrost: 5 tys. dziennie ➡ 20 tys. dziennie
✅ Ilość unikalnych użytkowników z ruchu bezpłatnego
⤴ 11-krotny wzrost: 1 711 ➡ 18 280
✅ Przychody
⤴ 12-krotny wzrost: 3,5 tys. zł ➡ 43, 3 tys. zł.
✅ Ilość fraz w TOP 3
⤴ 8-krotny wzrost: 17 fraz ➡ 135 fraz
✅ Ilość fraz w TOP 10
⤴ 6,5-krotny wzrost: 180 fraz➡ 1180 fraz
✅ Ilość fraz w TOP 50
⤴ 3-krotny wzrost: 3215 fraz ➡ 10369 fraz

Gratulacje dla całego zespołu projektowego: Łukasz Jabłoński, Bartek Szober, Agnieszka Rachel Filas, Mac Jeżewski, który przez ostatnie 6 miesięcy pracował nad widocznością strony tego klienta ??
2020-06-26, 16:11
facebook
Czy marki zaczną przenosić swoje oferty do strefy online? W jaki sposób firmy dotknięte przez pandemię mogą szybko “stanąć na nogi”? W jakie działania marketingowe warto inwestować po pandemii? Swoimi spostrzeżeniami podzielił się z nami Michal Sadowski.

Przewidywania pozostałych ekspertów znajdziecie tutaj: https://lnkd.in/diRG-s
2020-06-26, 09:06
facebook
Tak! To już jutro!
? 16 doświadczonych ekspertów,
? 8 godzin wiedzy,
? 15 bonusów.

To wszystko da Ci Online Marketing Day – konferencja o skutecznej promocji w Internecie.

Wśród zaproszonych ekspertów m.in Przemysław Michałek Przemysław Michałek Przemysław Michałek z naszej agencji.

UWAGA! Wydarzenie jest objęte akredytacją DIMAQ. Za udział w konferencji otrzymasz 10 punktów recertyfikacyjnych!

Zarejestruj się już teraz i zwiększ skuteczność promocji swojego biznesu. https://onlinemarketingday.pl
2020-06-25, 15:16
facebook
Czy rynek pracownika odejdzie w niepamięć?
Jakie kompetencje będą po pandemii szczególnie poszukiwane? Jak branża IT zmieni podejście do rekrutacji? Swoimi spostrzeżeniami podzieliła się z nami Aleksandra Pszczoła.

Opinie pozostałych ekspertów znajdziecie na: https://lnkd.in/diRG-s
2020-06-24, 12:36
facebook
Chcesz dotrzeć do użytkowników konwertujących ?? Skup się na słowach kluczowych, które wskazują na zainteresowanie konkretnym produktem lub usługą.

Takie precyzyjne frazy w SEO to inaczej frazy typu long-tail. Co warto o nich wiedzieć i jak wykorzystać ich potencjał w pozycjonowaniu strony lub sklepu?

Odpowiedź na naszym blogu ➡ https://widoczni.com/blog/co-to-jest-dlugi-ogon
2020-06-23, 14:38
facebook
Czy nie masz poczucia, że o czymś zapomniałeś?
Mamy do Ciebie podpowiedź: zostało tylko 4⃣ dni do Online Marketing Day!
Podczas konferencji się dowiesz:
➡ Jak przenieść biznes z offline do online,
➡ Jak stworzyć tekst na 1. pozycję w Google
➡ O jakich elementach SEO nie można zapomnieć
➡ Jak zoptymalizować budżet reklam Google Ads
16 ekspertów, w tym Przemysław Michałek, SEO Team Leader w agencji widoczni, zupełnie za darmo podzieli się swoim doświadczeniem podczas transmisji live.

Czekają na Ciebie także bonusy od naszych partnerów: ebooki, zniżki i darmowe konsultację!

Ale to jeszcze nie wszystko. Online Marketing Day jest objęty akredytacją DIMAQ. Za udział w wydarzeniu otrzymasz 10 punktów recertyfikacyjnych!

Masz plany na 26 czerwca? Zarejestruj się już teraz, a dostaniesz nagrania po konferencji.
https://onlinemarketingday.pl
2020-06-22, 15:38
facebook
Jak zmieni się branża edukacyjna i szkoleniowa? Czy społeczeństwo chętnie wróci do korzystania ze edukacji stacjonarnej? Czy szkoleniowcy zmienią coś w swoim dotychczasowym systemie funkcjonowania - przeniosą na stałe część działań do internetu? Swoją opinią podzielił się z nami Nikolay Kirov-Priv - wykładowca akademicki w Akademia Leona Koźmińskiego - Kozminski University.
2020-06-22, 10:48
facebook
Na wczorajszym webinarze Akademii Widoczni i LH.pl było z nami ponad 120 osób live, a łącznie obejrzeń ponad 600!
Uczestnicy webinaru dowiedzieli się:
? Co to jest pozycjonowanie?
? Czy wtyczka Yoast zastąpi pozycjonera?
? Jak wyszukiwać i dodawać frazy na stronę?
? Jak początkująca osoba może pozyskiwać linki do strony?
? Czy warto pracować z agencją SEO?

Serdecznie dziękujemy za mnóstwo pozytywnych komentarzy od uczestników live'a: "ciekawa rozmowa", "warto było posłuchać", "mam teraz jaśniejszy ogląd".

Może czas zaplanować kolejny wspólny projekt? ??
2020-06-19, 09:58
facebook
Czy warto inwestować w marketing w czasie pandemii❓Jaką strategię marketingową najlepiej obrać po pandemii, aby szybko odbudować swój biznes❓ Czy dotychczasowy sposób komunikacji z klientem powinien się zmienić❓ Jak zmienią się nawyki zakupowe konsumentów❓ Odpowiedziami na te pytania podzielił się z nami Marek Gonsior. Sprawdźcie jego przewidywania po pandemii ⤵

Opinie pozostałych ekspertów znajdziecie tutaj: https://widoczni.com/blog/pandemia-prognozy
2020-06-19, 09:28
facebook
Prowadzisz firmę międzynarodową? ?? Pozycjonowanie stron pozwoli Ci dotrzeć na wybrane rynki, ale niesie za sobą także zupełnie inne wyzwania niż pozycjonowanie na jeden obszar.

O czym warto wiedzieć w kontekście pozycjonowania strony wielojęzycznej? Jak przygotować się do promocji strony na różne języki i lokalizacje?

Sprawdź ? https://widoczni.com/blog/pozycjonowanie-strony-wielojezycznej
2020-06-18, 16:40
facebook
? Już jutro o godzinie 18:00 Ania Zalewska z widoczni.com będzie gościem webinaru LH.pl. W czasie live'a nasza ekspertka ?‍?? opowie o pozycjonowaniu dla początkujących, a także odpowie na pytania zadawane przez członków Facebookowej grupy ? https://www.facebook.com/groups/wordpresspl/.

Gorąco zachęcamy do aktywnego udziału!
2020-06-17, 14:16
facebook
Jak zmienią się media ??? i styl komunikacji z widzami po pandemii? Czy media tradycyjne będą chętniej przenosić zakres swych działań do internetu? Swoimi spostrzeżeniami podzielił się z nami doświadczonymi dziennikarz, prezenter, a także youtuber Maciej Orłoś. Oto jakie prognozy dla mediów przewidział ?

Prognozy dla pozostałych branż znajdziecie tutaj: https://widoczni.com/blog/pandemia-prognozy
2020-06-17, 10:02
facebook
29 czerwca Akademia Widoczni zaprasza na wydarzenie PrestaShop (e)Commerce Week! O godzinie 17:30 z prelekcją online wystąpi Przemysław Michałek - team leadera działu SEO widoczni pt. " Ucz się na błędach... konkurencji. Zaawansowana analiza SEO." ?‍??

Zapisy na wydarzenie pod linkiem ⤵ https://events.prestashop.com/prestashop-ecommerce-week/session/d95877c9-f398-ea11-96d2-28187872862f

#PrestaShopECW #akademiawidoczni
2020-06-16, 16:42
facebook
7⃣ EKSPERTÓW prognozuje ? przyszłość po pandemii! Jak zmieni się rzeczywistość i poszczególne branże po globalnej pandemii? Czego nauczyła nas obecna sytuacja? Czy powrót do "normalności" jest możliwy? Na te i inne pytania odpowiadają:
? Maciej Orłoś - media
? Michal Sadowski - biznes i reklama
? Julia Izmalkowa - rynek pracy
? Marek Gonsior - marketing i sprzedaż
? Nikolay Kirov - edukacja i szkolenia
? Aleksandra Pszczoła - HRi i rekrutacja
? Norbert Kaczorowski - aktor - sztuka/teatr

Poza tym... przegląd prasy zagranicznej ?? w kontekście przewidywań po pandemii, a także spostrzeżenia ekspertów agencji widoczni na temat przyszłości marketingu internetowego.

Sprawdźcie! ➡ https://widoczni.com/blog/pandemia-prognozy
2020-06-16, 13:05
facebook
Mamut Glue to kolejny klient, który zaufał naszej agencji ?! Jest to marka uniwersalnego szybkoschnącego kleju montażowego firmy Bostik.
Efekt?
⤴✅ 40-krotny wzrost ruchu na stronie!
⤴✅ 12-krotny wzrost fraz w TOP 10 Google!

Pierwszy etap pozycjonowania polegał na wybraniu odpowiednich fraz i zoptymalizowaniu całej strony pod ich kątem. Następnie skupiliśmy się przede wszystkim na cyklicznych działaniach mających na celu budowę profilu linkowego ? domeny oraz przygotowywaliśmy specjalistyczne artykuły poradnikowe ✍, które były pozycjonowane pod kątem pytań zadawanych przez klientów w danej branży.

Sprawdźcie całą dotychczasową historię współpracy widoczni i mamutglue.pl: https://widoczni.com/o-nas/historie-wspolpracy/firmy-ogolnopolskie/mamut-glue
2020-06-10, 16:15
facebook
Akademia Widoczni od rana na pełnych obrotach ?! Intensywny kurs z analityki internetowej dla studentów ?Collegium Da Vinci trwa. Dzisiaj rozpoczynamy kolejny moduł: analityka contentu.

Studenci dowiedzą się, jak mierzyć skuteczność treści pisanych na stronę, co to jest SEO copywriting oraz z jakich narzędzi korzystać do monitoringu i analizy contentu.

Zaczynamy!
2020-06-10, 10:43
facebook
Znasz popularne CMS'y? Rozszerz swoją wiedzę o pozycjonowanie! ?‍??Jeśli chcesz coś zmienić w swojej karierze i szukasz agencji, w której będziesz mógł się rozwijać ⤴, świetnie trafiłeś/aś!

Sprawdź, jakie zadania, a także benefity czekają na Ciebie na stanowisku młodszego specjalisty ds. pozycjonowania i aplikuj!

https://widoczni.com/o-nas/kariera/mlodszy-specjalista-ds-pozycjonowania
2020-06-09, 16:41
facebook
W poprzedni weekend przeprowadziliśmy kolejne spotkanie ze studentami podyplomówki ?‍?? Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu na kierunku Manager Kultury!

Tym razem było trochę o Google Analytics, trochę o Content Marketingu, ale przede wszystkim skupiliśmy się na LinkedIn i budowie wizerunku w sieci.

Mamy nadzieje, że sobotnie spotkanie z Akademią Widoczni pozwoli Wam zbudować profesjonalny personal branding ;)
2020-06-09, 14:15
facebook
Linkbuilding ?? niezmiennie wzbudza mnóstwo emocji... Przez lata wokół pozyskiwania linków narosło wiele mitów. Gdy dodamy do tego ryzyko kary od Google ⚠ za nienaturalny profil linków, okazuje się, że jest to jeden z trudniejszych obszarów pozycjonowania.

Co warto wiedzieć o link buildingu i jakich błędów unikać? Odwiedź nasz blog i sprawdź ➡ https://widoczni.com/blog/mity-link-building
2020-06-08, 16:12
facebook
Masz podstawową wiedzę w zakresie HTML, CSS lub PHP? ?‍??Chcesz coś zmienić w swojej karierze? Szukasz agencji, w której będziesz mógł się rozwijać ⤴ w branży SEO?

Sprawdź, jakie zadania, a także benefity czekają na Ciebie na stanowisku młodszego specjalisty ds. pozycjonowania i aplikuj!

https://widoczni.com/o-nas/kariera/mlodszy-specjalista-ds-pozycjonowania
2020-06-05, 15:19
facebook
Mówiąc o maju 2020 cały czas mamy przed oczami perspektywę branż zastygłych z powodu światowej pandemii. W dziedzinie SEO skutki kryzysu także stają się powoli dostrzegane. Wyszukiwarka Google stara się wprowadzać rozwiązania i funkcjonalności ułatwiające prowadzenie biznesów. O czym dokładnie mowa?

Sprawdźcie, jakie zmiany branżowe przyniósł poprzedni miesiąc. Zapraszamy na majowy przegląd prasowy ⤵
https://widoczni.com/blog/seo-prasowka-z-widocznym-maj-2020
2020-06-04, 16:09
facebook
✅Myślisz o karierze w branży SEO?
✅Masz podstawową wiedzę w zakresie PHP, HTML i CSS?
✅Chciałbyś uczyć się pozycjonowania pod okiem doświadczonych ekspertów?

Zespół Widoczni czeka na Ciebie!

Sprawdź, jakie benefity ?czekają na stanowisku młodszego specjalisty ds. pozycjonowania i aplikuj. Jeszcze w czerwcu możesz stać się częścią jednej z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji SEO w Polsce! ??

Szczegóły oferty na ? https://widoczni.com/o-nas/kariera/mlodszy-specjalista-ds-pozycjonowania
2020-06-03, 16:31
facebook
Czas przedstawić efekty współpracy z naszym kolejnym klientem, tym razem z branży medycznej. W 2019 roku do grona klientów agencji Widoczni dołączył Ronomed. Firma zajmuje się dostarczaniem profesjonalnego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego do szpitali, przychodni oraz gabinetów lekarskich.

Aby zwiększyć widoczność, a także sprzedaż na stronie podjęliśmy szereg działań. M.in.:
➡ rozbudowa strony wartościowymi i wyczerpującymi treściami,
➡ optymalizacja istniejących podstron pod kątem wyszukiwanych fraz kluczowych,
➡ rozbudowa sklepu o nowe kategorie oraz produkty,
➡ budowa oraz dbanie o jakość profilu linkowego.

Jakie efekty ?⤴ dla ronomed.com.pl wypracował zespół naszych pozycjonerów, linkbuilderów i copywriterów? Sprawdźcie?
https://widoczni.com/o-nas/historie-wspolpracy/sklepy-internetowe/ronomed
2020-06-03, 13:47
1...78910111213...41
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies