Widoczni
Witamy w biurze prasowym agencji Widoczni
facebook
W tym tygodniu Widoczny postanowił odwiedzić polskie wybrzeże. Najbliższy weekend spędza na sopockiej plaży ??, a później...kto wie! Będziemy Was na bieżąco informować ;)
2019-08-09, 15:31
facebook
5-godzinny maraton szkoleniowy ?‍??‍? dla naszych klientów właśnie się zakończył ? W naszej agencji pojawili się przedstawiciele firm: Hurtel, M-Parts Sklep Motoryzacyjny z Częściami Samochodowymi • Online, HELUKABEL Polska, Edifier Polska, Maciosoft i Villa Italia, aby pogłębić wiedzę na temat marketingu internetowego.

W części pierwszej Wojciech Leder opowiedział o procesie pozycjonowania w naszej agencji. Część druga, którą poprowadził Mikołaj Basiński poświęcona była Google Ads. Następnie Ania Zalewska przybliżyła najbardziej użyteczne narzędzia SEO m.in Google Analytics. W części ostatniej Adrianna Nowak podpowiedziała sposoby na promowanie swojej marki na LinkedIn.

Wszystkim klientom agencji widoczni dziękujemy za przybycie, zaangażowanie i zaufanie! ???
2019-08-07, 15:11
facebook
Wielkie odliczanie do wrześniowej edycji festiwalu BrightonSEO trwa! Za 36 dni Cezary Urbanowicz, Artur Wojczal, Adam Wysocki i Przemysław Michałek z widoczni.com będą gościć na największym evencie SEO w Europie! Kto z Was wybiera się do Brighton? https://www.brightonseo.com
2019-08-07, 12:50
facebook
Bartosz jest częścią naszego Działu LinkBuildingu ?. W swojej codziennej pracy zajmuje się budowaniem profilu linków na serwisach klientów, a także publikowaniem treści na stronach. Branżą IT interesuje się od czasów szkoły średniej. Ukończył Technikum Informatyczne w Poznaniu. Jako studia wybrał ciekawy kierunek: Informatyczne techniki zarządzania ?. SEO stało się dla niego szczególnie interesujące, ze względu na stałą dynamikę tej branży. Lubi monitorować efekty i raportować wzrastające pozycje. Wykorzystuje do tego m.in. narzędzia Ahref i SEOStation.

Prywatnie miłośnik jazdy motocyklem oraz piłki nożnej. Swoich sił próbuje także w grafice komputerowej.

Przygoda z widocznymi zaczęła się od naszego bloga ??, na którym znalazł interesujący go artykuł na temat pozycjonowania ??. Ciekawa lektura oraz opinie w sieci skłoniły go do odwiedzenia naszej zakładki „Kariera” i tak oto jest!

Sprawdź, czy nie szukamy właśnie Ciebie na: https://widoczni.com/o-nas/kariera
2019-08-05, 14:20
facebook
Było morze, były góry... ale udany urlop to także świetna atmosfera ☮, dobra muzyka ?‍?? i pozytywni ludzie! To wszystko w jednym miejscu można znaleźć na Pol'and'Rock Festival! Oczywiście i w tym roku nie mogło zabraknąć także nas :D Nasz zespół godnie reprezentował Widoczny!
2019-08-05, 10:06
facebook
Wakacyjne wojaże trwają w najlepsze! Po tygodniowej górskiej wyprawie przyszedł czas na relaks nad morzem! I to jakim! Nasz Widoczny z Bieszczad trafił nad przepiękną grecką wyspę ? Korfu! Ech....ten to ma dobrze! ☀??
2019-07-31, 12:36
facebook
? Widoczni rekrutują! Dołącz do naszego zespołu jako specjalista ds. sprzedaży! Jeśli:
➡ potrafisz prowadzić skuteczne rozmowy telefoniczne
➡ nawiązywanie owocnych relacji z klientami to dla Ciebie pestka
➡Twój rozwój zawodowy utknął w miejscu i szukasz nowych wyzwań...

To ta praca jest Tobie pisana ?! Zobacz szczegóły oferty na ? https://widoczni.com/o-nas/kariera/specjalista-ds-sprzedazy
2019-07-29, 10:37
facebook
Wczoraj w naszej agencji gościliśmy przedstawiciela Senuto ?‍?. Na dwugodzinnym spotkaniu nasi pozycjonerzy, marketerzy, copywriterzy i specjaliści Google Ads dowiedzieli sie o nowych funkcjonalnościach narzędzia, z którego na co dzień korzystają w pracy.

Kamil Wawer opowiedział także o bardziej zaawansowanych metodach analizy danych, które pozwolą jeszcze lepiej zoptymalizować nasze działania SEO ??.

Dziękujemy ? za wartościowe spotkanie i podzielenie się praktycznymi case'ami!
2019-07-26, 14:59
facebook
LH.pl gościnnie na blogu widoczni!

Wybór hostingu dla sklepu internetowego ?? spędza sen z powiek wielu właścicielom sklepów. Od jakości hostingu zależy to, jak szybko strona wyświetla się w internecie, ilu klientów jest w stanie obsłużyć, a zatem - jakie przynosi zyski ?. Zobacz poradnik od LH.pl i sprawdź, jaki hosting będzie najlepszy dla Twojego e-sklepu ⤵⤵⤵
2019-07-26, 12:28
facebook
Widoczny zwiedza Bieszczady!?⛰

W tym tygodniu czas na urlopowanie bardziej intensywne!
Piesze wędrówki, wspinaczki, żeglowanie po jeziorze....tak w dużym skrócie można opisać urlop w naszych przepięknych Bieszczadach! Zobaczcie gdzie stanęła pluszowa noga naszego zielonego koleżki ??

A dokąd Widoczny wybierze się w przyszłym tygodniu? Sami jesteśmy ciekawi! :D
2019-07-25, 16:49
facebook
Ci, którzy nie mieli jeszcze okazji przekroczyć drzwi ?? naszej agencji, teraz mają taką możliwość! Jak wygląda nasza praca od zaplecza? Jakie wartości nam przyświecają? Co sprawa, ze jesteśmy jednym zespołem?
Niech obraz mówi sam za siebie⤵⤵⤵

_______________

Chcesz stać się częścią naszego zespołu? Zobacz aktualne oferty pracy na: https://widoczni.com/o-nas/kariera
2019-07-22, 11:43
facebook
Mamy ją! ? Autorski egzemplarz książki SEO Playbook właśnie zasilił naszą firmową biblioteczkę. Na ponad 300 stronach znajdziecie kompleksowe i aktualne porady na temat pozycjonowania stron w 2⃣0⃣1⃣9⃣ roku!. Książka ta jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ jednym z jej współautorów jest Artur Wojczal, CEO agencji widoczni!

Sławomir Czajkowski - jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie do grona autorów ???
2019-07-19, 11:54
facebook
Porady dla początkujących pozycjonerów! ?‍??
Widoczni na łamach bloga LH.pl przygotowali dla Was kilka cennych wskazówek na temat tego, jak samodzielnie rozpocząć działania SEO na swojej stronie www! Owocnej lektury :)

PS.Już wkrótce na blogu widoczni specjalny artykuł od lh.pl! Śledźcie nowe publikacje na: https://widoczni.com/blog
2019-07-19, 11:32
facebook
? SŁOWNIK SEO ?, czyli 4⃣5⃣ pojęć, którymi na co dzień posługują się pozycjonerzy!

We współpracy z agencjami SEO z całej Polski stworzyliśmy kompleksowy zbiór definicji, które pozwolą lepiej zrozumieć naszą pracę oraz samo pozycjonowanie.

Czym jest anchor? Jaka jest różnica między White hat SEO a Black hat SEO? Jak wygląda nawigacja fasetowa? Czy meta dane to to samo co meta tagi? Odpowiedzi szukaj tutaj: ?‍♀➡https://widoczni.com/slowniczek-seo

? Dziękujemy za podzielenie się wiedzą agencjom: 4PEOPLE - wyższy poziom marketingu, Artefakt.pl, Delante, DevaGroup, Eactive #wiemyjak - pozycjonowanie stron, ECHO Marketing, Grupa TENSE, iCEA, Ideo, Ideo Force, Kampanie SEO, LTB marketing, Semcore, SEOgroup, Traffic Trends! ?
2019-07-17, 11:38
facebook
Najnowszy Marketer+ już w sprzedaży ?! A w nim artykuł naszego speca od SEO ?‍?- Piotrka Skrzypka "Jak badać skuteczność pozycjonowania? Metody i narzędzia!

Z artykułu dowiecie się:
1⃣ Jakie czynniki wpływają na efektywność pozycjonowania?
2⃣ Jakich narzędzi użyć do analizy działań SEO?
3⃣ Jak w Google Analytics i GSC analizować skuteczność pozycjonowania?
4⃣ Które wskaźniki odzwierciedlają skuteczność pozycjonowania
5⃣ Co warto analizować poza widocznością na frazy?

Zapraszamy do lektury na stronę 88!
2019-07-16, 15:47
facebook
Praca siedząca ?‍??‍? niesie za sobą poważne konsekwencje zdrowotne. Bóle pleców, nadciśnienie, nadwaga... to tylko niektóre z nich.

Aby lepiej radzić sobie ze skutkami ubocznymi siedzącego trybu pracy, w piątek do agencji widoczni zawitała Marta Bodzenta ?‍⚕- fizjoterapeutka ze Stanley Centrum Medyczne.

Nasz gość opowiedział o tym, jak prawidłowo siedzieć w czasie pracy, jakich czynności unikać, by nie pogorszyć swojej postawy, a także zaproponowała kilka ćwiczeń ?‍♀, które można zastosować nawet podczas pracy.

Według specjalistki świetnym rozwiązaniem na uniknięcie bólów pleców jest częsta zmiana pozycji z siedzącej na stojącą. Kilka miesięcy temu w naszym biurze pojawiły się stojące stanowiska pracy, które w sporym stopniu rozwiązują nasz problem i dają pretekst, by oderwać się od krzesła! ?

Marcie, serdecznie dziękujemy za spotkanie i podzielenie się wiedzą! ?
2019-07-15, 10:21
facebook
? Martwisz się, że w wyniku pozycjonowania strony odwiedzają Cię użytkownicy ?, którzy wcale nie są Twoimi klientami? Przemysław Michałek, starszy pozycjonwe z widoczni.com wyjaśnia, na czym to polega i jak poprawić jakość odwiedzin.

Więcej na temat pozycjonowania i marketingu internetowego znajdziesz na naszej stronie https://widoczni.com

Masz swoje pytania? Napisz je w komentarzu, a być może nagramy o nim odcinek.

Więce video porad znajdziecie na naszej stronie: https://widoczni.com/o-nas/video/

Zainteresowaliśmy Cię pozycjonowaniem? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnego audytu strony, aby ocenić jej optymalizację pod pozycjonowanie: https://widoczni.com/kontakt/

-------------------------
Autor: widoczni.com
Wystąpił: Przemysław Michałek
Muzyka: https://audionautix.com
2019-07-12, 15:58
facebook
#widocznynaurlopie #zagadka
Widoczny rozpoczął wakacje ?? od plaż w południowo-wschodniej Francji ??! Ostatnio był widziany w jednym z najbardziej znanych kurortów Lazurowego Wybrzeża na plaży Pampelonne.... domyślacie się, co to miejscowość?
2019-07-09, 16:08
facebook
Wspieranie Przedsiębiorczych Kobiet weszło nam w krew! ??

W zeszły czwartek Ania Zalewska z widoczni.com ponownie gościła na kobiecym networkingu Kobieta w roli głównej jako jedna z dwóch prelegentów wydarzenia. Tym razem spotkanie dedykowane było właścicielkom sklepów internetowych ?? oraz paniom związanym z branżą e-commerce.
Przygotowaliśmy dla Was relację ze spotkania, w której znajdziecie m.in.całą prezentację naszej prelegentki.

? Anna Szajerska, Anna Berdowska - dziękujemy za zaproszenie
? Daria Olzacka Fotografka - dziękujemy za ekstra zdjęcia!
2019-07-05, 10:37
facebook
SEO Playbook, czyli kompleksowy przewodnik po pozycjonowaniu ston już w przedsprzedaży! A w nim m.in. rozdział poświęcony Networkingowi, którego autorem jest Artur Wojczal z widoczni com.

Łącznie 400 stron fachowej wiedzy od samych praktyków! Sławomir Czajkowski - gratulujemy świetnego wydania i umiejętności zebrania tylu specjalistów z branży w jednym miejscu!

Szczegóły: https://seoplaybook.pl
2019-07-03, 09:39
facebook
8 godzin spływu, 13 widocznych śmiałków i ponad 300 przeszkód na 25 kilometrowej trasie - tak w dużym skrócie możemy podsumować sobotni wyjazd firmowy. Tym razem widoczni postawili na intensywną ? integracje! Sobotni spływ kajakowy rzeką Obrą ?‍♂?‍♀, mimo że momentami przyprawiał o dreszcze ?, okazał się przesympatycznie spędzonym czasem!

Większość z nas nie miała wcześniej do czynienia z tak zaawansowanym kajakarstwem. Znaleźli się nawet tacy, którzy do kajaka wsiadali pierwszy raz w życiu! Ale dla widocznych nie ma rzeczy niemożliwych ?? Lubimy nowe doświadczenia i wyzwania. Ba! Nabraliśmy ochoty na więcej i już obmyślamy plan kolejnego spływu. Jakie miejsca polecacie?
2019-07-01, 15:29
facebook
8 godzin spływu, 13 widocznych śmiałków i ponad 300 przeszkód na 25 kilometrowej trasie - tak w dużym skrócie możemy podsumować sobotni wyjazd firmowy. Tym razem widoczni postawili na intensywną ? integracje! Sobotni spływ kajakowy rzeką Obrą ?‍♂?‍♀, mimo że momentami przyprawiał o dreszcze ?, okazał się przesympatycznie spędzonym czasem!

Większość z nas nie miała wcześniej do czynienia z tak zaawansowanym kajakarstwem. Znaleźli się nawet tacy, którzy do kajaka wsiadali pierwszy raz w życiu! Ale dla widocznych nie ma rzeczy niemożliwych ?? Lubimy nowe doświadczenia i wyzwania. Ba! Nabraliśmy ochoty na więcej i już obmyślamy plan kolejnego spływu. Jakie miejsca polecacie?
2019-07-01, 15:10
facebook
Widoczni ponownie goszczą z prelekcją na spotkaniu Kobieta w roli głównej! Tym razem prawdziwa gratka dla właścicielek sklepów internetowych ??. Ania Zalewska z widoczni.com podpowie:
? Jak pozyskać klientów z Google?
? Co to jest optymalizacja współczynnika konwersji?
? Dlaczego masz odwiedziny w sklepie a nie masz sprzedaży?
? Co warto zmienić w e-sklepie, aby zwiększyć sprzedaż?

Dla wszystkich uczestniczek mamy wyjątkowy prezent - audyt SEO strony www ??! Nasi specjaliści przeanalizują witryny internetowe pod kątem optymalizacji i widoczności w Google.

Zapisy na audyty SEO przyjmować będzie nasza prelegentka zaraz po spotkaniu.

Do zobaczenia!
2019-06-26, 15:04
facebook
?? Porady od Widoczni na blogu Supermetrics (EN)!

Jedną z większych udręk w pracy pozycjonera ? jest przygotowywanie rzetelnych raportów z prowadzonych kampanii SEO. Znacie to? Zwykle zajmują one sporo czasu i niestety nie eliminują błędów ludzkich. Przekonaliśmy się o tym także i my. Wcześniej przygotowanie rzetelnych zestawień danych zajmowało nam kilka dni... Dziś dzięki narzędziu Supermetrics zredukowaliśmy ten czas do 3 h! Jak?

Czarek Urbanowicz - SEO manager w agencji widoczni na łamach bloga Supermetricsa przedstawia 3 różne raporty, dzięki którym lepiej zaplanujesz kampanie SEO i oszczędzisz mnóstwo cennego czasu!
https://supermetrics.com/blog/seo-reporting
2019-06-26, 09:24
1...78910111213...30
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies