Widoczni
Witamy w biurze prasowym agencji Widoczni
facebook
Zauważono, że niektóre lokalne profile Google Moja Firma wyświetlają opinie w formacie karuzeli. Potwierdził to także rzecznik Google, mówiąc, że ​​karuzele z recenzjami pojawiają się, gdy jest to istotne dla zapytania, a firma ma wystarczająco dużo wysokiej jakości recenzji.

#google #reviews #localbusiness

Więcej informacji: https://searchengineland.com/google-now-shows-carousels-of-reviews-on-local-business-profiles-326265
2019-12-12, 09:56
facebook
Nie trzeba nas specjalnie namawiać do dzielenia się wiedzą! ?‍??‍? Robimy to cyklicznie na szkoleniach dla klientów "Oko w Oko z marketingiem internetowym" organizowanych w naszej siedzibie.

Wczorajsze spotkanie podzielone było na 3⃣ części. Rozpoczął je Maciej pokazując, jak przebiega proces pozycjonowania dla różnych branż. W części drugiej nasi klienci dowiedzieli się od Mikołaja, jak optymalizowane są kampanie ?? Google Ads i Facebook Ads. Szkolenie zamknęła Ania przekazując najważniejsze informacje o Google Analytics oraz narzędziach wykorzystywanych w pracy pozycjonera.

Jesteś naszym klientem lub partnerem i chciałbyś wziąć udział w kolejnym szkoleniu? Zapraszamy do kontaktu: https://widoczni.com/kontakt
2019-12-11, 11:01
facebook
Google wprowadza Centrum Wydawców - nowe narzędzie pomagające zarządzać treściami w Google News. Wreszcie, wydawcy nie muszą już polegać na RSS do konfigurowania sekcji w Google News - mogą teraz wskazywać bezpośrednio na adres URL.

https://lnkd.in/dexmKjA
2019-12-11, 09:34
facebook
Efektywność! ? To na nią przede wszystkim stawiamy w swojej pracy. Aby osiągać jeszcze lepsze rezultaty postanowiliśmy zorganizować szkolenie wewnętrzne z zarządzania czasem.

Na pierwszy ogień poszedł dział sprzedaży. Nasza marketingowiec Magda ?‍?, pomogła uczestnikom określić styl działania oraz podzieliła się cennymi wskazówkami na temat proaktywnej postawy w pracy.

Cenne rady wdrażamy w życie od dziś! ?
2019-12-10, 13:34
facebook
Między Świętem Dziękczynienia a Cyber Poniedziałkiem wydatki na reklamy w Google Shopping zwiększyły się o 32%, a na Amazon aż o 50%! Co ciekawe, wzrosła także liczba kliknięć w reklamy, w porównaniu z zeszłym rokiem!

Więcej informacji: https://searchengineland.com/advertisers-increased-google-shopping-spend-by-32-amazon-sponsored-product-by-50-yoy-this-holiday-cyber-weekend-326126
2019-12-10, 08:59
facebook
Korzystasz z pozycjonowania strony lub tworzysz treści na strony internetowe? Zobacz, czym są słowa kluczowe ?‍?? (frazy) i dlaczego są tak istotne. O frazach opowiada Cezary Urbanowicz, menadżer działu pozycjonowania i webdevelopment. Więcej na ten i inne tematy związane z pozycjonowaniem przeczytasz na naszym blogu: https://widoczni.com/blog

Interesuje Cię jakieś zagadnienie z obszaru marketingu internetowego? Napisz do nas na Facebooku lub LinkedInie i zaproponuj temat kolejnych filmów. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą :)

-----------------------

Muzyka: https://audionautix.com
2019-12-09, 14:22
facebook
Google pracuje nad zintegrowaniem śledzenia ?‍♀ przesyłek w wynikach wyszukiwania, umożliwiając użytkownikom uzyskiwanie informacji bez odwiedzania strony przewoźnika.
Wystarczy wprowadzić numer śledzenia w pasku wyszukiwania Google, by sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się paczka ??

https://lnkd.in/epT4axf
2019-12-09, 09:52
facebook
Planujesz założyć własny sklep internetowy? ?? Z pozoru wydaje się to prosty i tani sposób na biznes. Przecież sprzedaż odbywa się online, więc odchodzą koszty lokalu i towaru zalegającego na półkach... Czy faktycznie to działalność usłana różami?

Przyjrzeliśmy się dokładnie kosztom e-sklepu z perspektywy osoby rozpoczynającej taki biznes. Sprawdźcie, jak to wygląda naprawdę ⤵

https://widoczni.com/blog/ile-kosztuje-sklep-internetowy
2019-12-06, 11:39
facebook
Google oficjalnie zamknęło wsparcie telefoniczne ?❌ dla Google Moja Firma i usunęło numery ze strony głównej GMF. Jeśli zdarzy ci się zadzwonić na jeden z dawnych numerów, usłyszysz krótką pocztę głosową przekierowującą Cię do Centrum pomocy Google Moja Firma.

#google #googlemybusiness #support #gmb
https://lnkd.in/d5Nn79
2019-12-06, 10:06
facebook
Na chwilę w branży SEO zrobiło się gorąco... ??? Google ogłosiło wdrożenie nowego algorytmu!

BERT, czyli Bidirectional Encoder Representations from Transformers miał zrobić spore zamieszanie w wyszukiwarce i dotknąć aż 10% wszystkich wyników wyszukiwania - to więcej niż Pingwin czy Panda, które mocno wstrząsnęły branżą.

Czy faktycznie wyniki wyszukiwania się zmieniły pod wpływem BERT-a? Sprawdźcie!

https://widoczni.com/blog/aktualizacja-bert-pozycjonowanie
2019-12-05, 10:31
facebook
W Google Search Console pojawia się nowa funkcja, która ułatwi dostęp do komunikatów ? od Google. Wiadomości są dostępne poprzez ikonę dzwonka ? znajdującą się w prawym górnym rogu.

https://lnkd.in/dUy-5ZJ
2019-12-05, 09:23
facebook
Widoczny przewertował stosy prasy branżowej ? i przestudiował najważniejsze portale internetowe ??, aby wybrać najważniejsze newsy SEO z października!

Co nas zaskoczyło i jakie zmiany zapowiedziano w zeszłym miesiącu? Zapraszamy na aktualny przegląd prasowy od widoczni!

? https://widoczni.com/blog/prasowka-pazdziernik-2019
2019-12-04, 14:49
facebook
Breaking News! Założyciele Google, Larry Page i Sergey Brin ogłosili dziś, że rezygnują ze swoich funkcji dyrektora generalnego i prezesa Alphabet, struktury firmy, której częścią jest Google! Nowym CEO zostanie Sundar Pichai. https://www.searchenginejournal.com/google-co-founders-larry-page-and-sergey-brin-resign/338501/#close

#google #founders #news #breakingnews
2019-12-04, 12:20
facebook
Do studenckich ? lat wciąż nam tęskno, nic więc dziwnego, że Akademia Widoczni tak chętnie odwiedza uczelnie. W czwartek przywitali nas ciepło studenci Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu. W zamian dostali solidną dawkę wiedzy ?‍? na temat optymalizacji strony i pracy w SEO od zera. Podpowiedzieliśmy także skąd czerpać wiedzę, by rozwijać się w tej branży.

Studenci zaskoczyli nas swoim zaangażowaniem i wiedzą - niektórzy już działają z własnymi stronami ?‍?i planują otworzyć biznes. Życzymy powodzenia i wysokich pozycji ?w Google!
2019-12-03, 14:44
facebook
Google potwierdza listopadową aktualizację algorytmu. Wprowadzone zmiany polegają na wykorzystaniu dopasowań neuronowych do lokalnych wyników wyszukiwania.

Dopasowania neuronowe pozwalają trafniej dobrać wyniki wyszukiwania, nawet jeśli nazwa firmy lub opis nie zostały uwzględnione w zapytaniu.

https://lnkd.in/geMbVxF
2019-12-03, 08:51
facebook
Badania BrandVerity pokazują, że aż 63% użytkowników nie do końca rozumie, jak działa ranking stron internetowych w wynikach wyszukiwania! Tylko 37% wie, że to co widzimy na pierwszej stronie Google to kombinacja trafności i wydatków na reklamę.

https://lnkd.in/ddrmw95

#widoczni #google #seo #search #ranking #ads #customers
2019-12-02, 09:27
facebook
? Według przewidywań eMarketer.com w ciągu dwóch najbliższych lat możemy spodziewać się wzrostu inwestycji na automatyzację reklam digital display w mediach społecznościowych(m.in. audio i wideo).
❗️ Prognozy informują, że szacunkowo może to wynieść blisko 80 miliardów dolarów! ?
Nasi specjaliści od reklam, będą mieli szerokie pole do popisu. Już wiemy, że firmy będą jeszcze bardziej chętni inwestować we wszelkie formaty reklam, jakie są udostępniane w sieci social media, szczególnie z poziomu urządzeń mobilnych.
❔Jakie są wasze przewidywania na przyszły rok? Czy planujecie zwiększenie budżetu na reklamy Facebook Ads?

Źródło: https://www.emarketer.com/content/more-than-half-of-us-programmatic-digital-display-ad-dollars-go-to-social-networks
#Facebook #digital #ads
2019-11-29, 11:26
facebook
Tym razem do raportu zaangażowaliśmy naszych doradców klienta i sprzedawców. Poprosiliśmy ich o przygotowanie listy z pytaniami od klientów, które najczęściej padają podczas podpisywania umowy ??, a także w trakcie trwania współpracy.

Aby raport był jak najbardziej rzetelny zaprosiliśmy do niego także inne agencje SEO, które podzieliły się swoimi propozycjami pytań i doświadczeniami w zakresie współpracy z klientami. Dziękujemy za udział: Alte Media, Antygen.pl, Artefakt.pl, DaCompany, Agencja Interaktywna Empressia, Getso.pl - marketing internetowy, Ideo Force, Internet Plus, HTTPS Sp. z o.o., Kampanie SEO, LTB marketing, Mapi Media, Onely, RankHouse - Marketing Internetowy, Redseo, Semahead, Sempai, SEMPIRE, SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja, SEOgroup, Seology, Studio Lokomotywa Agencja Interaktywna, Traffic Trends, Wedo ???

Efekt? Popularność niektórych pytań jest naprawdę zaskakująca... a zresztą.... sprawdźcie sami ???

https://widoczni.com/blog/pytania-od-klientow-agencji-seo
2019-11-29, 08:36
facebook
Agencję widoczni założył w latach 90, kiedy z internetem łączyliśmy się przez modem, zamiast smartofonów używaliśmy pagerów ?, a w sieci hulała wyszukiwarka ?Altavista.

Dziś widoczni to ponad 4⃣0⃣-osobowy zespół specjalistów, którzy z sukcesem zwiększają zasięgi setek klientów z rynku lokalnego na ogólnopolski.

Jakie były największe wyzwania przy tworzeniu firmy i kiedy udało się pozyskać pierwszego klienta ?? Co powinny wiedzieć osoby zastanawiające się nad otwarciem własnej agencji? Zapraszamy do wywiadu z Arturem Wojczalem, CEO widoczni, który z sentymentem wspomina początki agencji, a także mówi o planach na przyszłość ?

https://nowymarketing.pl/a/24183,jak-zalozylem-swoja-agencje-artur-wojczal-widoczni
2019-11-28, 13:52
facebook
Chyba nikogo nie dziwi, że Google Maps ?? generuje znaczną większość lokalnego ruchu klientów. Badanie Brandify wykazało, że 77% respondentów korzysta z Map Google, aby znaleźć informacje biznesowe w pobliżu swojego domu. Drugi jest Facebook z 38%.

Źródło: https://searchengineland.com/google-maps-the-dominant-local-search-tool-followed-by-facebook-and-yelp-325699
2019-11-28, 09:57
facebook
Czy darmowe ?❌ znaczy gorsze? Pewnie, że nie! Aby Wam to udowodnić, przygotowaliśmy listę najbardziej przydatnych i najczęściej wybieranych przez specjalistów z branży SEO narzędzi do pozycjonowania, które nic nie kosztują!

Wśród nich m.in: ? GTmetrix, MobileMoxie, Backlink Checker, Neil Patel Digital, Surfer SEO, Screaming Frog, Beam Us Up, Google Data Studio, Google Analytics.

Zapraszamy na blog widoczni do artykułu, którego autorką jest Klaudia Przybylska.
https://widoczni.com/blog/darmowe-narzedzia-seo
2019-11-27, 14:26
facebook
Strony internetowe stają się coraz wolniejsze! Dotyczy to przede wszystkim urządzeń mobilnych, dla których średnia prędkość od początku października wzrosła z 6,3 sek. do 8 sek!
https://lnkd.in/dAZp543

#pagespeed #google #www #mobile
2019-11-27, 09:40
facebook
Mamy specjalnych gości w biurze ?
Wygląda na to, że jest im bardzo wygodnie ??. Skrzaty zostaną z nami do świąt, a nawet dłużej! Stworzyła je uzdolniona Mama jednego z naszych pracowników.
Pani Agnieszko serdecznie dziękujemy! Zachęcamy wszystkich do odwiedzin, wspierajmy: Rękodzieło Agnieszki
2019-11-27, 09:14
facebook
? W szczerym i wyczerpującym wywiadzie dla Majestic - Cezary Urbanowicz - nasz manager SEO! Jak wygląda jego praca w widoczni.com ?‍?? Z jakimi problemami przyszło mu się zmagać na początku kariery? A także kilka porad dla początkujących w branży – jak efektywnie podnosić swoje kwalifikacje w SEO?

Zapraszamy do lektury ???
https://blog.majestic.com/pl/sieci-spolecznosciowe/wywiad-cezary-urbanowicz-moja-kariera-w-seo
2019-11-26, 18:26
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies