Widoczni
Witamy w biurze prasowym agencji Widoczni
facebook
To już jutro! Festiwal SEO 2⃣0⃣1⃣9⃣ w Katowicach! Kto z Was się wybiera? ?‍♀?‍♂ Nasi prelegenci Artur i Czarek już przygotowani i gotowi, aby podzielić się z uczestnikami nowinkami na temat narzędzi Google Search Console i Supermetrics! Zapraszamy na godzinę 17:00 na sesję nr II https://www.silesiasem.pl/festiwal-seo-2019-katowice
2019-05-09, 15:44
facebook
Pomocy! Widoczni zostali pozbawieni swojego PROwca! Z niewyjaśnionych przyczyn znalazł sie w Verseo, gdzie oczekuje na ostateczny werdykt. Pomóżcie nam go odzyskać głosując w ankiecie⤵️⤵️⤵️
PS. Widoczni bez Widocznego nigdy już nie będą tacy sami ???

EDIT: nasze negocjatorki, wyrwały Widocznego z sideł porywaczy. Bidulek powoli dochodzi do siebie i wciąż powtarza, jak to dobrze być z widocznymi ;)
2019-05-09, 14:28
facebook
Agencja robi Ci pozycjonowanie, ale co to właściwie znaczy? Dowiedz się, jakie działania realizujemy w ramach pozycjonowania, czyli za co konkretnie płacisz. Czy Twoja agencja również działa tak kompleksowo? O procesie mówi Wojciech Leder, menadżer działu obsługi klienta.

Zapraszamy do kolejnego odcinka Q&A Widoczni!
_____________
Muzyka: https://audionautix.com
2019-05-02, 11:48
facebook
Dziś w naszej firmie gościliśmy Michała Suskiego z Surfer SEO. Podczas 3-godzinnego spotkania ?‍? nasi pozycjonerzy, copywriterzy oraz linkbuilderzy poznali nowe funkcje narzędzia Surfer SEO, które na co dzień wykorzystują w swojej pracy ?‍??‍?.

Serdecznie dziękujemy ? za pomocną i merytoryczną prezentację oraz możliwość wymienienia się doświadczeniami!
2019-04-26, 14:48
facebook
Specjalista ds. Marketingu Poszukiwany! ?‍♀?‍♀?‍♀

Widoczni szukają osoby, która wesprze dział marketingu swoją ✅wiedzą, ✅energią do działania i ✅skutecznością. Jeśli chcesz uczestniczyć w budowaniu marki jednej z najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce, ta praca jest dla Ciebie!

Szczegóły oferty oraz formularz aplikacyjny dostępny pod linkiem ? https://widoczni.com/o-nas/kariera/specjalista-ds-marketingu
2019-04-26, 10:44
facebook
Jak zostać specem od SEO? Tak naprawdę wystarczy połączyć pasję, chęć uczenia się nowych rzeczy oraz motywację!

Nathan Gotch z Gotch SEO też kiedyś zaczynał. Podzielił się z nami krótkimi, ale soczystymi poradami o tym, jak zacząć przygodę z pozycjonowaniem.
Zapraszamy do wywiadu z jednym z naszych autorytetów branżowych: https://widoczni.com/blog/wywiad-z-nathanem-gotchem
2019-04-25, 12:52
facebook
Niespodzianka ? od prelegentów Widoczni podczas Festiwalu SEO w Katowicach!

10 maja zapraszamy na prelekcję Artura Wojczala i Cezarego Urbanowicza pt. „Jak szybko i skutecznie przetwarzać i analizować dane z Google Search Console? Podczas wystąpienia uczestnicy dowiedzą się, jak za pomocą narzędzia Supermetrics tworzyć niestandardowe zestawienia danych z Google Search Console.

Uwaga ⚠ Aby zdobytą wiedzą móc od razu wdrożyć w życie, nasi prelegenci przygotowali dla uczestników niespodziankę! 20% zniżki na pierwszy zakup narzędzia Supermetrics! Jak uzyskać zniżkę? Wystarczy po prelekcji zapisać się na listę newsletterową u naszych prelegentów!

Serdecznie zapraszamy !

Szczegóły: https://widoczni.com/o-nas/wydarzenia/widoczni-wystapia-z-prelekcja-na-festiwalu-seo-w-katowicach
2019-04-24, 10:07
facebook
??? Najszczersze życzenia Wielkanocne dla wszystkich naszych Klientów, Współpracowników, Partnerów i Obserwujących! ???
2019-04-20, 10:52
facebook
Szukacie relacji z brightonSEO 2019? Zajrzyjcie na nasz blog. ??

Organizatorzy jak zwykle nie zawiedli i dali szeroki wybór prelekcji z różnych obszarów marketingu internetowego. W naszej relacji skupiliśmy się na tych, które dotyczyły pozycjonowania, m.in. na prelekcji John Muellera, który był dla nas najważniejszym prelegentem tej imprezy.

https://widoczni.com/blog/brighton-seo-2019
2019-04-19, 12:57
facebook
Zapisy ? na tegoroczny Poznań Biznes Partner cały czas trwają! 9 maja na Scenie Warsztatowej nr 1 na Międzynarodowe Targi Poznańskie wystąpi Adrianna Nowak - nasza specjalistka ?‍? ds. marketingu internetowego z godzinną prelekcją pt. "Pokaż mi swój LinkedIn, a powiem Ci kim jesteś!"

Gorąco zachęcamy do udziału, nie tylko posiadaczy LinkedIn'a :)

REJESTRACJA ➡️ https://link.do/rejestracja_pbp

Do zobaczenia! ?

⚠ LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!
2019-04-18, 16:16
facebook
Na tegoroczne Święta Wielkanocne wydawnictwo Onepress przygotowało dla Was kosz pełen e-prezentów! ??

Miłośnicy ebooków i audiobooków mogą wybierać spośród 5 progów cenowych od 6,90 zł do 29,90 zł. Każdy ebook czy audiobook to prezent pełen wiedzy klasy biznes.

Szczególnie polecamy pozycje:
▪ "Zagubiony Przedsiębiorca" Randa Fishkina - https://link.do/6jh7G - której widoczni są oficjalnym Patronem Medialnym.
▪"Getting Things Done: Davida Allena - https://link.do/ZzDX4 - nasza firmowa biblia efektywnego zarządzania czasem.
2019-04-18, 14:59
facebook
Widoczność w Google ? to coś, o co walczy każdy biznes! Zdarza się jednak, że nasza strona www wyświetla się na słowa kluczowe, które zupełnie nas nie interesują... ?

Załóżmy, że prowadzisz biuro podróży z wycieczkami do Grecji, a w narzędziach analitycznych ?? widać, że masz odwiedziny z fraz związanymi z innymi destynacjami? Co tu się stało i jak naprawić taką sytuację? - opowiada pozycjoner z agencji widoczni, Przemysław Michałek.

Więcej na temat pozycjonowania i marketingu internetowego znajdziesz na naszej stronie https://widoczni.com
___________________
Muzyka: https://audionautix.com
2019-04-18, 09:41
facebook
Mimo, że w branży działamy już 2⃣0⃣ lat, nadal spotykamy właścicieli sklepów internetowych, którzy o pozycjonowaniu słyszą po raz pierwszy! I właśnie dla nich stworzyliśmy artykuł, który krok po kroku pokazuje na czym polegają działania SEO w e-commerce.

Tym razem widoczni gościnnie na blogu RedCart.pl!

P.S. Dziękujemy za zaproszenie do merytorycznej współpracy! ??
https://blog.redcart.pl/blog/aktualnosci/758/pozycjonowanie-sklepu-internetowego-dla-poczatkujacych-co-warto-wiedziec-.html
2019-04-16, 15:57
facebook
Jeszcze nie ochłonęliśmy po BrightonSEO ?, który odbył się w ten weekend, a już czas przygotowywać się na Festiwal SEO w Katowicach!

Nasi prelegenci od tygodni skrupulatnie obmyślają plan swojej prezentacji, tak aby dostarczyć uczestnikom jak najwięcej "branżowych smaczków".

Jak wspominamy zeszłoroczną edycję? Co nas zaskoczyło najbardziej. Oto relacja z Festiwalu SEO 2018 ⤵
2019-04-15, 12:37
facebook
BrightonSEO najwyższy czas rozpocząć!? Reprezentacja agencji Widoczni już dawno zameldowana na miejscu. Za nami rejestracja, odbiór pakietów startowych i pierwsze prelekcje!

Ale to nie koniec wrażeń! Konferencja potrwa do 17.30, po czym spotykamy się z resztą uczestników na After Party!
2019-04-12, 15:17
facebook
Link..co???? Link building ? brzmi obco, jeśli do tej pory nie miałeś/miałaś do czynienia z pozycjonowaniem. Słusznie, bo to jedna z bardziej zaawansowanych czynności, jaką realizują pozycjonerzy. Dowiedz się więcej od naszego pozycjonera Przemysława Michałka.??

Więcej na temat pozycjonowania i marketingu internetowego znajdziesz na naszej stronie https://widoczni.com
--------------------------
Muzyka: https://audionautix.com
2019-04-12, 14:38
facebook
Senuto przygotowało ranking ? najlepiej widocznych serwisów www w kategorii Marketing w polskim Google.
Oczywiście nie mogło zabraknąć też nas! 14 miejsce na 100 uważamy za bardzo dobry wynik ??

Ale coś nam się wydaję, ze gdyby tak stworzyć kategorię trafności fraz w top10 (ściśle związanych z ofertą) mielibyśmy pewne miejsce na podium??

Oczywiście szczere gratulacje dla całej setki! ?
https://www.senuto.com/pl/blog/ranking-100-najlepiej-widocznych-witryn-w-kategorii-marketing
2019-04-11, 15:16
facebook
BrightonSEO
2019-04-11, 13:36
facebook
Nie macie jeszcze planów na Dni Przedsiębiorczości Poznań? W takim razie podsuwamy Wam pomysł na wartościowe spędzenie drugiego dnia Poznań Biznes Partner! Szczególnie zachęcamy do udziału w prelekcjach ekspertek ?‍??‍? #akademiaWidoczni w Międzynarodowe Targi Poznańskie!

O godzinie 10:00 na scenie warsztatowej 1 wystąpi Adrianna Nowak z prelekcją "Pokaż mi swój LinkedIn, a powiem Ci kim jesteś". Zaraz po tym o 11:00 zapraszamy na scenę warsztatową 3 na wystąpienie "Nowoczesny dział marketingu w twojej firmie", które wygłosi Ania Zalewska!

Uwaga ⚠ Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale obowiązują na nie zapisy. Rejestracja na wydarzenia pod linkami poniżej ???
2019-04-10, 13:37
facebook
Widoczni kolejny rok z rzędu w gronie Partnerów ? Poznań Biznes Partner! W maju będziecie mieli okazje posłuchać nie jednej a dwóch prelekcji naszych ekspertów! Gorrrrrąco zapraszamy do rejestracji na wystąpienia:
Prelekcja Anny Zalewskiej: https://53289911kopia28.evenea.pl/?source=directory,
Prelekcja Adrianny Nowak: https://53289911kopia18.evenea.pl/?source=directory
2019-04-10, 12:38
facebook
Słyszeliście o obecnie najgorętszej pozycji ??? w polskich księgarniach? "Zagubiony Przedsiębiorca" to lektura obowiązkowa dla wszystkich startupowców, właścicieli firm i osób, które myślą o swoim biznesie!

Widoczni jako oficjalny Patron Medialny razem z wydawnictwem Onepress gorąco zachęcają do lektury!
Niezdecydowanych zapraszamy na wywiad ? z samym Randem Fishkinem - autorem książki, w który w rozmowie z nami zdradza kulisy jej powstawania i dzieli się kilkoma zabawnymi anegdotami ?
2019-04-09, 16:26
facebook
Masz piękną stronę www ?? złożoną wyłącznie z grafiki, a pozycjoner chce wszystko zepsuć jakimiś tam tekstami SEO? W tym odcinku Q&A Michał Borzyszkowski mówi jak jest z tymi treściami. Dodawać, nie dodawać? A może dodać i ukryć? ?

Zobacz, co na ten temat sądzi nasz ekspert! ?‍??

Więcej na temat pozycjonowania i marketingu internetowego znajdziesz na naszej stronie https://widoczni.com

Masz swoje pytania? Napisz je w komentarzu, a być może nagramy o nim odcinek.
______________
Muzyka: https://audionautix.com
2019-04-09, 13:39
facebook
Zastanawiacie się, jak będzie wyglądał świat technologii ?? za 10, 20 a nawet 50 lat? Jeśli nie, Waszą wyobraźnię z pewnością pobudzą prelegenci Startup Poznań 2019 - Przyszłość jest dziś? Wśród nich Ania Zalewska z agencji widoczni!

Konferencja startuje za równy miesiąc! Już teraz ruszyła bezpłatna rejestracja na wydarzenie.

Wystąpienie naszej prelegentki zaplanowane jest na 8 maja na godzinę 10:55 w Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Gorąco zachęcamy do udziału! ???
2019-04-08, 12:37
facebook
Pożegnania nie muszą być smutne! W piątek odbyły się ostatnie zajęcia ?‍? "Marketing bez zeszytu". Jest to wspólny projekt agencji widoczni i Zespołu Szkół Ekonomicznych im. S. Staszica w Poznaniu. Od początku roku spotykaliśmy się cyklicznie z uczniami klasy 3R1 o specjalizacji: technik organizacji reklamy, na zajęciach z marketingu internetowego.

Piątkowa podsumowująca lekcja była pełna niespodzianek! ? Uczniowie wraz z Panią Dyrektor przygotowali oficjalne podziękowania dla naszej prowadzącej - Ani Zalewskiej. Były kwiaty, notatnik z dedykacją, a także słodki poczęstunek.

My także pamiętaliśmy o uczniach. Każdy z nich otrzymał certyfikat ? Akademii Widoczni, poświadczający zdobytą wiedzą ✅ podczas spotkań.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony rok oraz masę inspiracji, którymi podzielili się z nami Ci młodzi ludzie! ???
2019-04-08, 10:19
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies