Widoczni
Witamy w biurze prasowym agencji Widoczni
facebook
Jak poznać swoich konkurentów ? za pomocą Senuto? Jak przeprowadzić audyt i analizę konkurencji? Pokazujemy na przykładzie naszych działań!

A dlaczego SENUTO? Duża baza danych ?, dostosowanie do rynku polskiego, wgląd do najważniejszych informacji na temat widoczności konkurencji - to tylko niektóre z zalet tego narzędzia.
Sprawdźcie pozostałe na ➡ https://www.senuto.com/pl/blog/audyt-i-analiza-konkurencji-widoczni
2019-09-19, 16:38
facebook
? Widoczny na piątkowym BrightonSEO nie próżnował! Odwiedził ? niemal wszystkie stoiska wystawców i sponsorów festiwalu. Ochoczo fotografowali się z nim przedstawiciele: Majestic, Botify, Screaming Frog, DeepCrawl, Searchmetrics, OnCrawl, Zazzle Media, Myposeo, Trustpilot!
Jego wrodzona ciekawskość sprawiła, że zdobyliśmy sporo nowych znajomości w branży ?... i kto wie... może urodzą się z tego wspólne projekty ?

? Już niedługo na naszym blogu relacja z wrześniowej edycji BrightonSEO oraz.. wywiady-niespodzianki! ?
Szczegóły wkrótce ?
2019-09-18, 13:50
facebook
? Widoczni rekrutują! Dołącz do naszego zespołu jako specjalista ds. sprzedaży i sieci partnerskiej! Jeśli:
➡ potrafisz prowadzić skuteczne rozmowy telefoniczne
➡ nawiązywanie owocnych relacji z partnerami biznesowymi to dla Ciebie pestka
➡Twój rozwój zawodowy utknął w miejscu i szukasz nowych wyzwań...

To ta praca jest Tobie pisana ?! Zobacz szczegóły oferty na ? https://widoczni.com/o-nas/kariera/specjalista-ds-sprzedazy
2019-09-18, 12:00
facebook
Przekierowanie 301 ? to stałe przeniesienie strony internetowej z jednej lokalizacji na drugą. Są one szczególnie doceniane w SEO, ponieważ wraz ze zmianą adresu URL nie jest utracona moc strony! ??

W jakich sytuacjach warto jest stosować? Jak je prawidłowo zaimplementować? O tym w poradniku na blogu widoczni: https://widoczni.com/blog/przekierowania-301-w-seo
2019-09-16, 12:15
facebook
Tak, tak, tak! To już dzisiaj! ??? Lecimy na Brighton SEO 2019 - największą konferencję dla pozycjonerów w Europie! Postaramy się zrelacjonować Wam całą konferencję, najlepiej jak potrafimy! Która prelekcja rozłoży nas na łopatki? Kogo z Polski spotkamy? Jak będzie wyglądać after party ?? Damy znać ?
2019-09-12, 10:11
facebook
? Widoczni rekrutują! Dołącz do naszego zespołu jako specjalista ds. sprzedaży i sieci partnerskiej! Jeśli:
➡ potrafisz prowadzić skuteczne rozmowy telefoniczne
➡ nawiązywanie owocnych relacji z partnerami biznesowymi to dla Ciebie pestka
➡Twój rozwój zawodowy utknął w miejscu i szukasz nowych wyzwań...

To ta praca jest Tobie pisana ?! Zobacz szczegóły oferty na ? https://widoczni.com/o-nas/kariera/specjalista-ds-sprzedazy-i-sieci-partnerskiej
2019-09-11, 10:21
facebook
Które meta tagi są niezbędne w procesie pozycjonowania ?, a które już dawno odeszły do lamusa ?? Przygotowaliśmy przewodnik dla początkujących, który pomoże Wam lepiej zorientować się w temacie podstawowych meta tagów. Sprawdź, jak je stosować z korzyścią dla swojej strony internetowej i biznesu?
https://widoczni.com/blog/meta-tagi-w-seo
2019-09-09, 14:05
facebook
Im więcej tym lepiej? Hmm... Jak to wygląda z tym linkowaniem?

Optymalizacja tekstów na stronie obejmuje także wzbogacenie ich o linki do innych podstron witryny. Ile to jest za dużo, a ile za mało? Czy jest na to reguła? Odpowiada Michał Borzyszkowski.

Więcej na temat pozycjonowania i marketingu internetowego znajdziesz na naszej stronie https://widoczni.com

______
Muzyka: https://audionautix.com
2019-09-05, 14:43
facebook
#praca #poznan #googleads
Powiększamy nasz dział Google Ads! ?

Do współpracy poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem, jak i tych, które dopiero stawiają pierwsze kroki w branży! Rekrutujemy na dwa stanowiska:
? specjalista Google Ads
? młodszy specjalista Google Ads

Stań się częścią naszego zespołu i korzystaj z szeregu benefitów:
▪elastycznych godzin pracy
▪home office
▪dnia wolnego w urodziny
▪dofinansowania do karty Multisport itp.

Czekamy na Twoją CV-kę pod adresem: praca@widoczni.pl
https://widoczni.com/o-nas/kariera/specjalista-google-ads
2019-09-04, 13:15
facebook
#poznan #praca #marketing
Praca dla starszego specjalisty ds. marketingu

?Masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w nowoczesnym dziale marketingu?

?Znasz nie tylko ze słyszenia takie pojęcia jak: marketing internetowy, content marketing, outreach, SEO, optymalizacja współczynnika konwersji?

?Chcesz tworzyć, realizować własne pomysły i aktywnie uczestniczyć w rozwoju agencji widoczni?

To jesteś naszym człowiekiem! ?

Szukamy prawdziwego wymiatacza?, któremu nie trzeba tłumaczyć jak działa nowoczesny marketing :)

Dołącz do nas i pokaż, co potrafisz. Zobacz szczegóły oferty i wyślij swoje zgłoszenie na adres praca@widoczni.pl

Szczegóły w ogłoszeniu: https://widoczni.com/o-nas/kariera/specjalista-ds-marketingu
2019-09-04, 12:05
facebook
https://www.facebook.com/WidoczniPl/photos/a.369383919863529/1540039446131298/?type=3
2019-09-02, 21:21
facebook
Brak certyfikatu SSL ⚠ Duplikacja treści ⚠ Niedziałające linki ⚠ To tylko trzy z pięciu poważnych przewinień, jakie mogą się zdarzyć w Twoim e-sklepie...?? Jak je wyeliminować i nie stracić wypracowanych pozycji ? w Google?Zobacz poradnik od naszych ekspertów https://widoczni.com/blog/bledy-w-sklepie
2019-09-02, 20:27
facebook
A gdyby tak zobaczyć... ? Royal Pavilion z XVIII, molo Palace Pier, oceanarium Sea Life Centre, Kemp Town, kolejkę Volks’s Electric Travel, Fontannę Królowej Victorii...? Wiecie już o atrakcjach, którego miasta mówimy? ?

Brighton! ?? To tu będziemy za 13 dni! To urokliwe brytyjskie miasto, położone nad kanałem La Manche to europejski ośrodek kulturalno - naukowy, specjalizujący się w nowych technologiach. Nic więc dziwnego, że to właśnie w Brighton organizowana jest największa impreza dla pozycjonerów! Szukajcie OKA na mapie - to tam odbędzie się BrightonSEO???
2019-08-30, 16:43
facebook
To bezpłatne narzędzie od Google pozwala monitorować ?stronę internetową w wynikach wyszukiwania. Nasi specjaliści ?‍??‍? pracują z nim dzień w dzień... Mowa o Google Search Console!

GSC to nie tylko narzędzie dla pozycjonerów, ale przede wszystkim dla każdego, kto chce świadomie zarządzać swoją witryną. Jak z niego korzystać, aby cenne dane ?? wpadły w Twoje ręce? Sprawdź na naszym blogu:

https://widoczni.com/blog/google-search-console
2019-08-29, 09:47
facebook
Macie już w rękach najnowszy numer magazynu E-commerce & digital marketing? Na stronie 73 znajdziecie nasz artykuł, z którego dowiecie się czym jest sitemapa i jak wypływa na pozycjonowanie sklepu w wyszukiwarce! Zapraszamy do lektury :)
2019-08-27, 16:37
facebook
Za oknami ponad 30 stopni ?☀, a więc nie ma lepszego sposobu na spędzanie czasu niż wakacje nad morzem ?. Widoczny tym razem wybrał Gąski - wieś letniskową w północno-zachodniej Polsce. Byliście tam kiedyś? ?
2019-08-27, 15:07
facebook
PRACA DLA DOŚWIADCZONEGO SPRZEDAWCY?

?Od lat pracujesz w dziale sprzedaży?

?Masz na koncie liczne sukcesy sprzedażowe i chętnie nam o nich opowiesz?

?Gdy klient zamyka drzwi, Ty wchodzisz oknem i doprowadzasz sprzedaż do końca?

?Twoi klienci Cię uwielbiają, bo jesteś sympatyczny, rzeczowy i godny zaufania?

To dlaczego jeszcze z nami nie pracujesz? ?

W widocznych czeka na Ciebie świetny zespół ? i rewelacyjne warunki do rozwoju zawodowego. Będziesz pozyskiwać klientów dla jednej z najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce. ?

Brzmi dobrze? ? Zobacz szczegóły oferty i aplikuj :)

https://widoczni.com/o-nas/kariera/specjalista-ds-sprzedazy
2019-08-22, 15:22
facebook
Po tygodniach szaleńczych wypraw w góry, nadmorskie kurorty i festiwale muzyczne...Widoczny postanowił się wyciszyć i odpocząć od miejskiego zgiełku i tłumów turystów. W długi weekend wybrał się na biwak ⛺? do Jankowa - malowniczej wsi w województwie wielkopolskim. A Wy jak spędzaliście długi weekend? ☀
2019-08-20, 12:24
facebook
Praca dla starszego specjalisty ds. marketingu

?Masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w nowoczesnym dziale marketingu?

?Znasz nie tylko ze słyszenia takie pojęcia jak: marketing internetowy, content marketing, outreach, SEO, optymalizacja współczynnika konwersji?

?Chcesz tworzyć, realizować własne pomysły i aktywnie uczestniczyć w rozwoju agencji widoczni?

To jesteś naszym człowiekiem! ?

Szukamy prawdziwego wymiatacza?, któremu nie trzeba tłumaczyć jak działa nowoczesny marketing :)

Dołącz do nas i pokaż, co potrafisz. Zobacz szczegóły oferty i wyślij swoje zgłoszenie: https://widoczni.com/o-nas/kariera/specjalista-ds-marketingu
2019-08-19, 10:05
facebook
ightonSEO to jedna z największych na świecie konferencji SEO organizowana w nadmorskim Brighton tylko 100km od Londynu. Ponad 4000 uczestników, 85 prelegentów i najświeższe doświadczenia z branży SEO.

Jesteśmy tam 2x w roku. Z kim zobaczymy się 13stego września?

https://www.brightonseo.com
2019-08-16, 08:43
facebook
Jak wygląda pozycjonowanie dla firm z branży fashion ??? Czy butiki internetowe pozycjonuje się inaczej niż np. sklep motoryzacyjny?

W wywiadzie dla Joyful Przemysław Michałek z agencji widoczni opowiada o specyfice branży odzieżowej w kontekście SEO. Zapraszamy do lektury ⤵
2019-08-14, 13:10
facebook
Od miesięcy pracujesz nad stroną www ?‍??. Chcesz, aby była estetyczna, atrakcyjna dla klientów i przede wszystkim, aby stała się ważnym narzędziem sprzedażowym ? w Twoim biznesie. Po długo wyczekiwanej publikacji strony okazuje się, że potencjalni klienci wcale jej nie odwiedzają, a sprzedaż ani drgnęła ?.

Można temu zaradzić! Jak ⁉ Na łamach portalu NowyMarketing Ania Zalewska podpowiada, co może być przyczyną i jak zwiększyć efektywność strony internetowej⤵
2019-08-13, 16:01
facebook
? Powiększamy nasz Dział Marketingu! ⤴
Do swojego zespołu poszukujemy kreatywnej, pełnej pomysłów i pozytywnej energii osoby! Jeśli chcesz uczestniczyć w budowaniu marki jednej z najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce, ta praca jest dla Ciebie!

Aplikuj na ➡ https://widoczni.com/o-nas/kariera/specjalista-ds-marketingu
2019-08-12, 14:18
facebook
Sprzedawanie we własnym sklepie internetowym ?? wydaje się prostym sposobem na zarabianie?. Jednak sklepów internetowych jest tak wiele, że samo uruchomienie takiego biznesu jest jak otwarcie budki z lodami na środku oceanu. Odwiedź naszego bloga i zobacz, jakie działania zwiększą widoczność twojego e-sklepu w sieci i pozwolą trafić do klientów! ??

https://widoczni.com/blog/sprzedaz-w-internecie
2019-08-12, 10:24
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies