Widoczni
Witamy w biurze prasowym agencji Widoczni
facebook
Zgadzacie się, że firma bez własnej kultury organizacji to jak organizm bez płuc? Nie może sprawnie funkcjonować. Nasz zespół łączą wspólne wartości i zasady, których przestrzegamy w codziennej pracy.

Jeśli jesteście ciekawi, jak pracujemy i co jest dla nas ważne, koniecznie zerknijcie na Kulturę Organizacji Agencji Widoczni:
https://widoczni.com/o-nas/kultura-organizacji
2020-09-30, 11:27
facebook
Jak było na Golden Marketing Conference w Poznaniu? Widoczni jako Patroni Medialni wydarzenia nie mogli zapomnieć o przygotowaniu kompleksowej relacji z konferencji!

Jakie prelekcje ?‍??‍? najbardziej zapadły nam w pamięć? Co było motywem przewodnim wszystkich wystąpień? Jaka atmosfera towarzyszyła wydarzeniu? To i wiele wiele więcej na: https://widoczni.com/o-nas/wydarzenia/golden-marketing-conference-poznan-2020-relacja/

Dziękujemy Jurek Owsiak, Grzegorz Borowiecki, Ania Mościcka, Wojtek Ławniczak, Marcin Klimczak, Tomasz Manikowski, Michał Karolczyk, Grzegorz Miecznikowski, Artur Jabłoński, Tomasz Kalko - Mądra sprzedaż, Jakub Garstka za podzielenie się fachową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem!
2020-09-29, 15:34
facebook
Golden Marketing Conference w Poznaniu już za nami!

Realizacja wydarzenia w czasach światowej pandemii i znacznego reżimu sanitarnego jest niezwykle trudnym wyzwaniem, dla niektórych wręcz niemożliwym. Dlatego niezmiernie jest nam miło, że w tych szczególnych czasach wspólnie stanęliśmy ramię w ramię by stworzyć wspaniałe spotkanie branży marketingowej.

W Poznaniu przez dwa dni wysłuchaliśmy aż 25 ekspertów, którzy wygłosili prelekcje m.in. z zakresu komunikacji, digitalu, brandingu, inkluzywności czy social sellingu i aspektów prawnych naszej branży.
Mamy nadzieję, że dla osób, które 14 i 15 września zebrały się w Sali Ziemi by wysłuchać przygotowanych wystąpień były to dni przepełnione inspirującą i bardzo wartościową wiedzą. Były też momenty bardzo zabawne i takie, gdzie do oczu napływały łzy wzruszenia. Dla prelegentów ta edycja to długie tygodnie szlifowania swoich wystąpień, a dla nas, organizatorów, dziewięciomiesięczny proces by wraz z wykładowcami i partnerami stworzyć wyjątkowe wydarzenie.

Przeprowadzone po Golden Marketing Conference badania ukazują, że aż 87% uczestników uważa poziom merytoryczny wydarzenia za bardzo wysoki lub wysoki. W kuluarowych rozmowach wielokrotnie usłyszeliśmy, że w nowej rzeczywistości nasza konferencja jest świetnym benchmarkiem jak to robić. Jesteśmy dumni i bardzo szczęśliwi, że poznańska edycja dzięki Państwa ogromnemu wsparciu, zaangażowaniu oraz zaufaniu miała szanse się odbyć.

Do zobaczenia 24 i 25 listopada w Vienna House Easy!

Już wkrótce relacja z wydarzenia od widoczni.com! Dowiecie się, co my sądzimy o tym wydarzeniu :)
2020-09-25, 17:33
facebook
Zakup, rejestracja, zapis na newsletter czy zwykły telefon... gdyby uzyskanie konwersji było takie proste... Na blogu Sotrender znajdziecie 9 wskazówek skutecznego zwiększenia konwersji. W punkcie "Jak analizować " radzi specjalista widoczni Piotr Skrzypek. Zachęcamy do lektury! ;)

https://www.sotrender.com/blog/pl/2018/09/jak-zrobic-strone-ktora-zwiekszy-konwersje
2020-09-24, 17:28
facebook
Case kolejnego klienta agencji widoczni, zajmującego się serwisem urządzeń firmy Apple. Swoje usługi oferuje w 4 miastach: Gdańsku, Poznaniu, Krakowie i Katowicach. Współpracę rozpoczęliśmy w marcu 2019 roku. Naszemu klientowi zależało na wzmocnieniu pozycji w Google na frazy lokalne. A więc wzięliśmy się do dzieła!

O jakich efektach możemy mówić dzisiaj:

Wyświetlenia w GSC:
➡początek współpracy: 4 500 - 6 500 dziennie
➡aktualnie: 8 300 - 13 000 dziennie (?⤴2-krotny wzrost)

Ruch bezpłatny w GA:
➡początek współpracy: 3 435
➡aktualnie: 19 265 użytkowników (?⤴5-krotny wzrost)

Frazy w TOP 10 Google:
➡początek współpracy: 56
➡aktualnie: 365 (?⤴6-krotny wzrost)

Frazy w TOP 3 Google:
➡początek współpracy: 6
➡obecnie: 124 ( ?⤴20-krotny wzrost)

Gratulacje dla zespołu projektowego, który od 19 miesięcy dba o efekty u tego klienta: Przemysław Michałek, Daria Waszak, Jacek Tyliński, Arek Małyszka i Wojciech Leder. Tak trzymać ??
2020-09-23, 15:16
facebook
Dla licznej grupy właścicieli firm pozycjonowanie ?? to wciąż niemała zagadka. Dlatego też wielu z nich spotyka się z mitami o pozycjonowaniu, które, chociaż dawno obalone przez ekspertów SEO, w sieci wciąż żyją swoim życiem. Przed jakimi mitami o pozycjonowaniu warto ustrzec siebie i swoją witrynę? O tym Kasia Nowak na blogu widoczni:

https://widoczni.com/blog/pozycjonowanie-fakty-mity
2020-09-22, 14:40
facebook
Już wystartowało! Szkolenie Akademii Widoczni i Surfer dedykowane działom Content Marketingu, redakcjom online i copywriterom! Ania Zalewska razem z Michał Suski przybliżają tipy na tworzenie skutecznych treści SEO ??
2020-09-22, 11:42
facebook
☀? Gorące słońce, złoty piasek, szum morza, przepiękne widoki... Widoczny robi wszystko by uciec od polskich jesiennych klimatów ?☔. Niedawno widziano go w południowych Włoszech, konkretnie w Torre San Giovanni, a tydzień później na półwyspie Gargano w Apulii!

Gdzie go spotkamy następnym razem? Sami jesteśmy ciekawi ?❓
2020-09-21, 14:49
facebook
Już we wtorek 22 września weź udział w bezpłatnym webinarze i dowiedz się jak zwiększyć skuteczność i zasięg swoich treści! Szkolenie dedykowane jest dla działów content marketingu, zespołów copywriterów, redakcji online.

⏳ Zostało ostatnich 14 miejsc! ⏳

Tworzysz ciekawe treści, ale chcesz, aby docierały do jeszcze większej grupy odbiorców? Kierujesz zespołem copywriterów i zależy Ci na ich rozwoju w dziedzinie optymalizacji tekstów pod wyszukiwarki? Akademia Widoczni rozpoczyna cykl szkoleń online. Zapewnij sobie miejsce w szkoleniu i zapisz już dziś siebie i swój zespół. Uczestnicy szkolenia otrzymają zniżkę na narzędzie Surfer (pierwszy miesiąc za $1!), które ułatwia przeprowadzenie skutecznej analizy i optymalizacji.

Podczas szkolenia dowiesz się:
? jaką rolę odgrywają treści w pozycjonowaniu strony
? jak przeprowadzić analizę użytkownika i konkurencji
? jak wyszukać frazy do tekstu i jak je wykorzystać
? jakie błędy są najczęściej popełniane przy optymalizacji tekstów
? jak ocenić skuteczność wprowadzonej optymalizacji

Co zyskasz?
✅ Większą efektywność swojego zespołu copywriterów
✅ Zwiększysz kompetencje swojego zespołu redakcyjnego
✅ Przyczynisz się do wzrostu wartości Twojej strony w Google
✅ Usprawnisz planowanie treści i nauczysz się dobierać je zgodnie z potrzebami użytkowników
✅ Poznasz narzędzia, które oszczędzą Twój czas i otworzą przed Tobą cenne zasoby wiedzy o odbiorcach, konkurencji i Twojej stronie internetowej

Zapisy na szkolenie: https://forms.gle/MH1ra4MPj12Si3zZ7
2020-09-16, 13:54
facebook
Chcesz rozwijać skrzydła w branży SEO? Niezależne ilu letnie doświadczenie posiadasz Widoczni z chęcią przyjmą do siebie osoby otwarte na współpracę na stanowiskach:
➡ Starszy specjalista SEO
➡ Specjalista SEO

Jeśli miałeś/aś już wcześniej styczność z pozycjonowaniem, jesteś osobą zaangażowaną, śledzisz trendy SEO i szukasz miejsca, w którym możesz się rozwijać ?, koniecznie aplikuj!

⏰ Czekamy na zgłoszenia do końca września

https://widoczni.com/o-nas/kariera/pozycjoner-praca-poznan
2020-09-16, 13:14
facebook
Drugi dzień Golden Marketing Conference rozpoczął Michał Karolczyk z Semahead. Potem przyszedł czas na Katarzynę Paliwodę z Facebook. Zaskoczeniem był nieplanowany panel dyskusyjny z prelegantami na temat budowania personal brandingu wśród pracowników.

Już nie możemy się doczekać kolejnych prelekcji *.*

#widoczni #zawszewidoczni #szkolimysie #gmc2020 #gmcpoznan #konferencja #salaziemi #dziendrugi
2020-09-15, 12:28
facebook
To był dzień pełen wrażeń, inspirujących prelekcji i wartościowej wiedzy!. Pierwszy dzień @goldenmarketingconference za nami. Już jutro kolejne spotkania z ekspertami z branży marketingu. Widzimy się o 10.00. Do zobaczenia ;)

#widoczni #zawszewidoczni #widoczniconowego #gmc #gmc2020 #gmspoznan #conference #konferencja
2020-09-14, 17:12
facebook
Z niecierpliwością czekamy na kolejne wystąpienie @goldenmarketingconference. Za chwilę na scenie gość specjalny Jurek Owsiak, który opowiem o budowie wizerunku i team buildingu w @fundacjawosp i Festiwal Pol n Rock!

#widoczni #zawszewidoczni #gmc #gmcpoznan #jurekowsiak #polnrockfestival #wosp #gmc2020 #goscspecjalny
2020-09-14, 12:34
facebook
Widoczni już zameldowani na @goldenmarketingconference! Rozpoczynamy dzień pełen wartościowych prelekcji i wystąpień. Konferencje rozpoczyna duet: Michał Bąk i Łukasz Sokołowski z City Handlowy

Słuchamy z uwagą:)

#widoczni #zawszewidoczni #widoczniconowego #konferencja #poznan #gmc #gmc2020 #gmcpoznan #szkolimysie
2020-09-14, 10:13
facebook
Chcesz zwiększyć skuteczność i przystępność swojej witryny? Koniecznie wdróż optymalizację, dzięki której ulepszysz swoją stronę na wielu obszarach ??! Odwiedź nasz blog i sprawdź:
? czy Twoja strona przyjazna jest dla użytkowników?
? jak ocenią ją roboty Google?
? jak bardzo sprzyja pozyskaniu sprzedaży?

Więcej informacji tutaj: https://widoczni.com/blog/jak-prawidlowo-zoptymalizowac-strone-www
2020-09-11, 14:23
facebook
Widoczni są widoczni! ?? Zajęliśmy 4 miejsce w rankingu Senuto 100 najlepiej widocznych witryn marketingowych! To wzrost o 10 pozycji w stosunku do zeszłego roku!

Oczywiście wielkie gratulacje ? dla 1. dziesiątki wyróżnionych: WhitePress, Eactive #wiemyjak, Verseo, Grupa TENSE, Szymon Slowik, Agencja Artefakt - pozycjonowanie stron, Poradnik przedsiębiorcy, Sunrise System, ppcefekt.pl

Cały raport znajdziecie tutaj ? https://www.senuto.com/pl/raport-marketing-2020
2020-09-10, 16:30
facebook
Widoczni gościnnie na blogu Agencja Interaktywna Creativium! Poznajcie najważniejsze raporty Google Analytics, które świetnie sprawdzą dla w branży e-commerce!
Udanej lektury :)

https://creativium.pl/google-analytics-dla-e-commerce-poznaj-najwazniejsze-raporty
2020-09-08, 15:29
facebook
Gdyby tak znać zasady działania algorytmu Google... ? Zamiast marzyć, lepiej skupić się na tym, co jest dostępne. Mowa o dokumencie ?Search Quality Evaluator Guidelines? (w skrócie QG). Dlaczego warto się z nim zapoznać i jakie elementy z wytycznych QG są istotne w pozycjonowaniu stron?

Sprawdźcie: https://widoczni.com/blog/quality-guidelines-seo
2020-09-07, 13:33
facebook
W marcu 2019 dołączył do nas kolejny klient - internetowa hurtownia ogrodnicza. Celem współpracy było zwiększenie widoczności ?⤴ sklepu w Google w bezpłatnych wynikach na kluczowe frazy związane z ofertą.

O jakich efektach możemy mówić obecnie? Oto one:

GA, ruch organiczny w szczytowym miesiącu, rok do roku:
➡ Maj 2020: 6 058 tys. użytkowników
➡ Maj 2019: 1 752 tys. użytkowników

GSC, wyświetlenia w szczytowym miesiącu, rok do roku:
➡ Maj 2020: 168 tys.
➡ Maj 2019: 35,9 tys.

Senuto, ilość fraz w TOP 10 od początku współpracy:
➡ Sierpień 2020: 332 frazy
➡ Marzec 2019: 36 fraz

Senuto, ilość fraz w top 50 od początku współpracy:
➡ Sierpień 2020: 3347 frazy
➡ Marzec 2019: 915 fraz

Senuto, ilość fraz w top 3 od początku współpracy:
➡ Sierpień 2020: 72 frazy
➡ Marzec 2019: 7 fraz

Ojcami i matkami tego sukcesu są: Michał Plebański, Agata Stasik, Maciek Dzięcioł, Bartek Szober. Gratulacje! tak trzymać ??
2020-09-04, 13:43
facebook
Urlop bez gór to urlop stracony⛰! Z takiego wychodzi też Widoczny, który wraz z Anią postanowił zaliczyć kilka słowackich szczytów!

Na zdjęciu 1. widzimy ich nad jeziorem w Dedinkach w Słowackim Raju, a na 2. na szczycie Wielkiego Chocza.

Piękne widoki, prawda? ???
2020-09-03, 15:03
facebook
Są tu jakieś gaduły ☎? obeznane w marketingu internetowym? Jeśli tak, to nasz Dział Obsługi Klienta czeka na Was z otwartymi ramionami!

Nasi doradcy nie próżnują - konsultacje online, telefony raporty... Z pewnością dodatkowe wsparcie bardzo się przyda?!

Jak wygląda praca na stanowisku opiekuna klienta oraz jakie warunki pracy Ci zapewnimy? Sprawdź: https://widoczni.com/o-nas/kariera/opiekun-klienta
2020-09-03, 09:45
facebook
?1⃣5⃣ newsów SEO, o których było głośno w sierpniu! Sprawdźcie, czy zaskoczyło nas Google oraz na jakie zmiany powinna przygotować się nasza branża. Zapraszamy Was na comiesięczny przegląd prasowy z branży SEO:
https://lnkd.in/es5BvvR
2020-09-02, 12:06
facebook
?‍♀ Poszukiwany/Poszukiwana ?‍♀
STARSZY SPECJALISTA DS. POZYCJONOWANIA!

Zanim jednak zdecydujesz się rekrutować, odpowiedz sobie na 3 pytania:
⚠ Twój rozwój zawodowy utknął w miejscu i szukasz nowych wyzwań?
⚠ Chcesz więcej zarabiać, ale nikt nie proponuje Ci podwyżki?
⚠ Nie masz wpływu na procesy w swojej firmie, a masz mnóstwo pomysłów na ulepszenia?

Jeśli odpowiedź na każde z tych pytań jest twierdząca, to znaczy, że Widoczni są idealnym miejscem dla Ciebie!

Dołącz do naszego zespołu i:
✅ realizuj się w ciekawych i ambitnych zadaniach,
✅ bierz udział w prestiżowych zagranicznych,
konferencjach, (może nawet poznasz Randa Fishkina, tak jak nasi pozycjonerzy).
✅ otrzymuj regularne podwyżki za wkład w rozwój firmy (szczególnie ucieszy nas Twoja zdolność do optymalizacji i ulepszania procesów.)

Czy wspominaliśmy już o przesympatycznym zespole ??, który sprawi, że już od pierwszego dnia poczujesz się tu jak u siebie?

Zobacz całe ogłoszenie ? i wyślij swoje CV, jeśli właśnie takiej pracy szukasz :)
https://widoczni.com/o-nas/kariera/pozycjoner-praca-poznan
2020-09-01, 10:06
facebook
Po trudnych miesiącach lock downu ? i pracy zdalnej postanowiliśmy spotkać się i wspólnie pobiesiadować ??. Nasze cykliczne ognisko integracyjne było do tego najlepszym pretekstem :) Od marca, kiedy to ostatni raz widzieliśmy się w biurze w komplecie, sporo się zmieniło. Do naszego zespołu dołączyło sporo nowych osób, które w piątek mieliśmy okazję poznać face to face.

W jakiej atmosferze przebiegała nasza piątkowa integracja? Oto fotorelacja z wydarzenia ?

Całą relację znajdziecie tutaj: https://widoczni.com/o-nas/wydarzenia/ognisko-integracyjne-widoczni-2020
2020-08-31, 13:51
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies