Widoczni
Witamy w biurze prasowym agencji Widoczni
facebook
Poznaj 7⃣ różnych historii sukcesu naszych klientów i zobacz jakie wyniki pozycjonowania wypracowaliśmy ??‍? dla każdego z nich! Wśród klientów agencji widoczni znajdziesz firmy i sklepy internetowe działające zarówno na rynku ogólnopolskim, jak i lokalnym. Każda z nich mierzy się z dużą konkurencją i chce osiągnąć jak największą widoczność w wyszukiwarce oraz wzrost przychodów.

Sprawdź 7 różnych historii współpracy i zobacz jak długo czeka się na efekty pozycjonowania dla poszczególnych branż: https://widoczni.com/blog/czy-oplaca-sie-czekac-na-efekty-seo
2021-04-06, 17:30
facebook
Nasz Dział Obsługi Klienta powiększa się! ???
Jeśli masz smykałkę do marketingu internetowego, lubisz nawiązywać nowe relacje biznesowe i szukasz stabilnej pracy na pełen etat.... koniecznie wyślij nam swoje CV?! Przyszły Doradco Klienta, czekamy na Ciebie!

Szczegóły oferty pod linkiem:
https://widoczni.com/o-nas/kariera/opiekun-klienta
2021-04-06, 12:57
facebook
Ponad 8,5-krotny wzrost ? przychodów w ciągu roku! Takim sukcesem ? może poszczycić się nasz kolejny klient - sklep internetowy JaGadzet.pl. A to wszystko za sprawą skuteczniej poprowadzonej przez naszych specjalistów kampanii Google Ads ??.

Sprawdźcie, jak wyglądał proces SEM oraz jakie triki e-marketingowe zastosowaliśmy, by osiągnąć jak najlepsze efekty dla tego klienta? https://widoczni.com/o-nas/historie-wspolpracy/sklepy-internetowe/jagadzet-pl
2021-03-31, 15:21
facebook
Tym razem pod lupę ?? wzięliśmy agencje social media! Sprawdziliśmy ilu pracowników na Linkedin posiadają poszczególne agencje z TOP 28 wyróżnionych. Na szczycie zestawienia znalazły się agencje:
? PLEJ - 106 pracowników
? Bluerank- 99 pracowników
? Social Media Now - 93 pracowników
? They.pl - 72 pracowników
? Kamikaze Digital Marketing - 65 pracowników

Gratulacje! ???

______________________________

Cały ranking znajdziecie tutaj: https://widoczni.com/blog/ranking-agencji-social-media-2021
2021-03-31, 11:04
facebook
Ostatnie tygodnie upływają nam pod hasłem "Szkolenia" ?‍??‍?! Widoczni głodni wiedzy tym razem doskonalili swoje umiejętności z zakresu profesjonalnej obsługi klienta. Szkolenie poprowadziła najlepsza ekspertka od komunikacji, jaką znamy ? - Ewa Bujak!

Ewo, serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem! Jesteśmy przekonani, że znacznie usprawni to naszą komunikację z klientami ??
2021-03-30, 16:58
facebook
Oto one! ? Największe agencje social media ?? w Polsce! Przeanalizowaliśmy ponad 200 agencji, by wytypować te, które mogą poszczycisz się największą liczbą pracowników i specjalistów social media. Do analizy wykorzystaliśmy dane z LinkedIn, Senuto, Facebook, Google i Instagram.

??? Gratulacje dla wszystkich 2⃣8⃣ wyróżnionych: 121PR. 4PEOPLE, BiggerB, Bluerank, BringMore, ClickCommunity, dotrelations, :: hyperCREW, Ideo Force, Insignia, Kamikaze Digital, Konceptika, Luckyou, Monday, More Bananas, Agencja Nie Do Ogarnięcia, Open Gate, Open Mobi, oS3, Personal PR, PLEJ, PrzerwaNaReklame.pl (Płodni), Social Media Now, Socialtime, Agencja Interaktywna Testin, They.pl, Tigers, Up&More ???

Cały ranking znajdziecie na: https://widoczni.com/blog/ranking-agencji-social-media-2021
2021-03-29, 17:50
facebook
Mamy to ??! Jesteśmy finalistami w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów branżowych European Search Awards 2021. Zostaliśmy nominowani w kategorii na najlepszą kampanię FMCG wśród dużych agencji. Jury konkursu doceniło efekty naszych działań z zakresu pozycjonowania, które prowadzimy dla sklepu Alezwierzaki.pl. Nasz klient odnotował 157,09% wzrostu przychodu ?? w ciągu pół roku!

Widzimy się na finale online #ESA online 27 maja! Trzymajcie za nas kciuki!

Na gratulacje zasłużyły także pozostałe polskie agencje ?:
Bluerank, Up&More, Senuto Kompan.pl, Elephate, Result Media, PromoTraffic, Ideo Force, Harbingers, Eactive, Semahead, Grupa TENSE, K2 Precise, Whites Agency, They.pl, Sempai, Onely

Wszystkich nominowanych znajdziecie na: https://lnkd.in/dijYXtE

#zawszewidoczni #EuropeanSearchAwards2021 #EUSearchAwards
2021-03-29, 13:36
facebook
Porównaliśmy ze sobą 7⃣ najpopularniejszych narzędzi do analizy SEO. Pod uwagę wzięliśmy aż ? 18 różnych funkcji! Które z nich wypada najlepiej w tym zestawieniu ?? Senuto? Surfer? SEMSTORM? Ahrefs? Semrush? Searchmetrics? A może Majestic? Sprawdźcie, w które z tych narzędzi warto zainwestować w 2⃣0⃣2⃣1⃣ roku!

https://widoczni.com/blog/najlepsze-narzedzia-seo
2021-03-26, 10:26
facebook
Dotrzyj do nowych klientów dzięki kampaniom Google Ads ??! Jeśli nie wiesz, jak reklamować się dzięki reklamom w Google, skorzystaj z poradnika, w którym przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces tworzenia kampanii reklamowych w Google ⤵⤵⤵
https://widoczni.com/blog/kampania-google-ads-krok-po-kroku
2021-03-25, 15:30
facebook
Potrafisz prowadzić skuteczne rozmowy telefoniczne ☎? Nawiązywanie owocnych relacji ? z klientami to dla Ciebie pestka? W Widocznych znajdziesz przestrzeń do rozwoju!

Szukamy osoby, która wesprze nasz dział sprzedaży swoją wiedzą, energią do działania i skutecznością. Jeśli chcesz uczestniczyć w budowaniu marki jednej z najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce, ta praca jest dla Ciebie!

Szczegóły oferty na ➡ https://widoczni.com/o-nas/kariera/doradca-klienta
2021-03-25, 11:17
facebook
?‍??‍? Czwartkowe szkolenie z Surfer pokazało nam jak ważne jest cykliczne odświeżanie funkcji narzędzi, z których korzystamy. Ostatnie szkolenie z Surfera odbyło się w naszej siedzibie ok. roku temu. Jesteśmy w szoku, jak wiele nowości pojawiło się w tym narzędziu od tego czasu! Michał Suski, wielkie dzięki za przekazaną wiedzę i poświęcony czas! ???
2021-03-24, 16:58
facebook
Wczoraj, w ramach współpracy Akademii Widoczni i Plus Jeden Poznań odbyło się szkolenie online ?‍?? na przedsiębiorców. Uczestnicy dowiedzieli się, jakie kroki są ważne przy tworzeniu serwisu www, a także poznali skuteczne sposoby na promocję strony internetowej. Prowadzący, Przemysław Michałek przedstawił także przegląd typów klientów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za obecność ? i mamy nadzieję, że przekazana wiedza przyczyni się do rozwoju Waszych biznesów ?
2021-03-24, 12:37
facebook
Które agencje z rankingu największych agencji Google Ads działają najdłużej na rynku? Odpowiedź na wykresie ⤵ Kilka agencji zaczynało swoją działalność, gdy wyszukiwarka Google i system reklam jeszcze raczkowały w Polsce.

Brawa dla:
? DevaGroup - 22 lata na rynku
? Widoczni - 22 lata na rynku
? Marketing Online - 20 lat na rynku
? Agencja Artefakt - 16 lat na rynku
? Ideo Force - 16 lat na rynku
? Bluerank - 16 lat na rynku
? MaxROY.agency- 15 lat na rynku
? 4PEOPLE - 16 lat na rynku
________________________
Cały ranking znajdziecie na: https://lnkd.in/ep8ZwHz
2021-03-24, 11:32
facebook
Jeśli w Wasze ręce wpadnie najnowsze ? wydanie Magazyn TYGRYSY Biznesu, koniecznie odwiedźcie stronę 2⃣6⃣! Tam znajdziecie artykuł naszej specjalistki Kasi, która radzi, w jakie działania e-marketingowe warto inwestować w czasie pandemii!

Artykuł dostępny także online: https://tygrysybiznesu.com.pl/marketing-internetowy-a-pandemia-zobacz-w-jakie-dzialania-warto-inwestowac-w-czasie-kryzysu
2021-03-23, 15:24
facebook
? By generować ruch w sklepie internetowym??, należy tworzyć opisy zgodnie z zasadami SEO. Technika ta nieco różni się od tworzenia tekstów sprzedażowych. Na czym polega i jak ją wdrożyć w swoim sklepie? O tym na blogu widoczni ⤵ https://widoczni.com/blog/jak-tworzyc-opisy-w-sklepie-internetowym
2021-03-22, 18:12
facebook
W rankingu największych agencji Google Ads sprawdziliśmy czy spece od płatnych kampanii Google dbają także o swoją widoczność w wynikach organicznych. W tej kategorii najlepiej wypadły agencje:

➡ Agencja Artefakt - 2433 frazy w TOP 10 Google
➡ Verseo - 1740 fraz w TOP 10 Google
➡ Widoczni - 1714 fraz w TOP 10 Google
➡ Ideo Force - 1223 frazy w TOP 10 Google

Gratulacje! Pozostałe agencje mają poniżej 1 tys. fraz w TOP 10 Google.
__________________

Cały ranking znajdziecie na:
https://widoczni.com/blog/lista-agencji-google-ads
2021-03-22, 11:22
facebook
W naszym rankingu agencji Google Ads sprawdziliśmy, ile osób obserwuje profile firmowe (company page) poszczególnych agencji na LinkedIn. Poniżej agencje Google Ads z najliczniejszą grupą obserwujących na LinkedIn:

? Tigers - 6541 obserwujących
? Widoczni - 3349 obserwujących
? Bluerank - 2616n obserwujących
? Beeffective - Performance Marketing & Social Media - 2389 obserwujących

Gratulacje! Pozostałe agencje posiadają poniżej 2 tys. obserwujących.

_____________

Cały ranking znajdziecie na: https://widoczni.com/blog/lista-agencji-google-ads
2021-03-18, 11:49
facebook
Co się stanie, gdy awansujesz ?na menadżera, lidera zespołu czy dyrektora? Osiadasz na laurach? Szkolisz innych, a sam/sama stoisz w miejscu ?? Nie w agencji widoczni ‼ U nas to czas na intensywny rozwój w zakresie kompetencji menadżerskich i umiejętności niezbędnych przy tak szybko rosnących zespołach.

Stawiamy na szkolenia z praktykami, dlatego szkolenie z zarządzania zespołem z naszymi team liderami poprowadził ?‍? Jerzy Zdanowski. Ponad 2⃣0⃣letnie doświadczenie na stanowiskach dyrektorskich w międzynarodowych korporacjach, ogromne sukcesy w budowaniu zespołów i optymalizacji procesów w firmach, sprawiają, że szkolenia Jurka kipią praktyczną wiedzą ??. Serdecznie dziękujemy ? za merytoryczne i wyczerpujące szkolenie, które z pewnością jeszcze bardziej wpłyną na efektywność naszego zespołu ?‍??.

A jak jest u Was w firmach? Jesteśmy ciekawi, z czego się szkolicie na najwyższych stanowiskach i jakie kompetencje Waszym zdaniem powinien zdobywać nowoczesny menadżer :)
2021-03-17, 17:02
facebook
Ponad 2-krotny wzrost przychodów e-commerce w zaledwie 6 miesięcy ??! Taki efekt uzyskaliśmy dla sklepu zoologicznego Alezwierzaki.pl i to przy optymalizacji tylko jednej kategorii produktów! ??

Sprawdźcie, jak wyglądał cały proces SEO, jakie rozwiązania testowaliśmy i jakie jeszcze efekty wypracowaliśmy dla tego klienta:
https://widoczni.com/o-nas/historie-wspolpracy/sklepy-internetowe/alezwierzaki-pl/

Gratulacje dla całego zespołu projektowego: Michał Plebański, Paulina Machlewska, Hubert Słociński Łukasz Bazydło ???
2021-03-16, 15:01
facebook
Ale to miłe ?, gdy nasza praca zostaje doceniona ?. Głośniki, które obecnie mieszczą się w jednym z pokojów SEO to prezent od naszego klienta, Edifier!

Edifier, gorrrrąco dziękujemy za niespodziankę ??? Teraz melomani w naszej agencji mogą skutecznie działać przy swoich ulubionych muzycznych kawałkach??
2021-03-16, 12:07
facebook
Ale to miłe ?, gdy nasza praca zostaje doceniona ?. Głośniki, które obecnie mieszczą się w jednym z pokojów SEO to prezent od naszego klienta, Edifier!
Edifier , gorrrrąco dziękujemy za niespodziankę ??? Teraz melomani w naszej agencji mogą skutecznie działać przy najlepszym nagłośnieniu ??
2021-03-16, 10:46
facebook
Wraz ze wzrostem ⤴ popularności SEO pojawiło się mnóstwo fałszywych przekonań ❌, które narosły wokół pozycjonowania. W poniższym artykule ? obalamy 7⃣ najpopularniejszych kłamstw o SEO, z którymi spotkaliśmy się w ostatnim czasie: https://widoczni.com/blog/7-blednych-przekonan-o-seo
2021-03-15, 17:54
facebook
Ale to miłe ?, gdy nasza praca zostaje doceniona ?. Głośniki, które obecnie mieszczą się w pokoju pozycjonerów to prezent od naszego klienta, Edifier!

Edifier, gorrrrąco dziękujemy za niespodziankę ??? Teraz melomani w naszej agencji mogą skutecznie działać przy najlepszym nagłośnieniu ??
2021-03-15, 16:31
facebook
Liczba opinii to jedno. Kluczowa jest przede wszystkim średnia tych ocen, która pozwala określić, czy dana agencja jest pozytywnie postrzegana w sieci. W rankingu największych agencji Google Ads sprawdziliśmy, które agencje wypadły najlepiej w tej kategorii. Pod uwagę braliśmy firmy, które posiadają powyżej 20 opinii.
Gratulacje dla:
⭐ SEOgroup - 5,0 (72 opinie)
⭐ Ideo Force - 5,0 (22 opinie)
⭐ Widoczni - 4,9 (286 opinii)
⭐ ECHO Marketing - 4,9 (154 opinie)
⭐ Traffic Trends - 4,9 (95 opinii)
⭐ DevaGroup - 4,9 (41 opinii)
________________________________
Cały ranking znajdziecie na: https://widoczni.com/blog/lista-agencji-google-ads
2021-03-15, 13:26
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies