Widoczni
Witamy w biurze prasowym agencji Widoczni
facebook
Zapraszamy Was na lutowy przegląd prasowy ?? od widoczni.com. Wszystkie najważniejsze newsy branżowe w jednym miejscu!
Sprawdźcie ?

https://widoczni.com/blog/seo-prasowka-z-widocznym-luty-2020
2020-03-06, 13:24
facebook
Niedawno informowaliśmy, że Google do końca roku przygotowuje się do przeniesienia wszystkich stron na indeksowanie mobile first.

Wczoraj Google przyznało, że aż 70% witryn dokonało już zmiany. Pozostałe 30% zostanie automatycznie przeniesione na indeksowanie mobilne do września tego roku.

https://www.searchenginejournal.com/google-says-70-of-sites-have-been-moved-to-mobile-first-indexing/353388
2020-03-06, 08:42
facebook
Marzy Ci się rozwój ?? w jednej z najlepszych agencji SEO w Wielkopolsce? Teraz masz szansę stać się częścią zespołu Widoczni!

Właśnie uruchamiamy rekrutacje na dwa różne stanowiska:
➡ Młodszego specjalisty SEO - wdrożymy Cię od postaw w świat pozycjonowania
➡ Account Managera - gwarantujemy stały rozwój i atrakcyjny system premiowy

Sprawdź, co Cię czeka na danym stanowisku oraz, na jakie benefity możesz liczyć z naszej strony ⤵⤵⤵
https://widoczni.com/o-nas/kariera/mlodszy-specjalista-ds-pozycjonowania/
https://widoczni.com/o-nas/kariera/account-manager-2
2020-03-05, 11:14
facebook
Czy Coronavirus wpłynie znacząco na marketing w wyszukiwarkach internetowych? Trudno przewiedzieć. Eksperci sugerują, że jeśli epidemia nadal będzie się rozprzestrzeniać w takim tempie, większość zakupów (nawet tych codziennych) będzie odbywać się online.

Póki co, duże konferencje branżowe, takie jak DealMaker, zostały odwołane. Za to Google anulowało CloudNext i zapowiedziało transmisję internetową. https://www.searchenginejournal.com/coronavirus-impact-search-marketing/352792
2020-03-04, 09:06
facebook
Od kilku dni Google wysyła powiadomienia za pośrednictwem Google Search Console witrynom, które mają problemy z indeksowaniem na urządzeniach mobilnych. Prawdopodobnie do końca tego roku Google wprowadzi obowiązkową indeksację mobile-first już dla wszystkich witryn.

https://searchengineland.com/google-mobile-first-indexing-to-be-applied-to-all-sites-within-a-year-329733
2020-03-02, 10:34
facebook
Rozszerzamy naszą współpracę partnerską z Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu! ??

Od tego roku, prócz cyklicznych spotkań i warsztatów dla studentów, będziemy także opiniować ✅ kierunki studiów, które są planowane na uczelni.

Bazując na własnym doświadczeniu oceniamy, czy kierunek jest przydatny na rynku pracy, a kompetencje przyszłych absolwentów są poszukiwane przez pracodawców.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie ?i mamy nadzieję, że nasza pomoc i rady przyniosą jak najlepsze rezultaty samym studentom
2020-02-27, 12:54
facebook
Tworzenie strategii słów kluczowych ?⌨ to proces wieloetapowy, który zakłada zarówno dogłębną analizę potrzeb użytkowników, jak i analizę konkurencji. Ostateczny dobór fraz uwzględnia Twoje możliwości finansowe i gotowość w oczekiwaniu na pierwsze efekty pozycjonowania.

Sprawdź, czy do tej pory dobrze dobierałeś frazy na swoją stronę oraz jakich narzędzi najlepiej użyć do tego działania ⤵
https://widoczni.com/blog/strategia-slow-kluczowych
2020-02-26, 12:41
facebook
Nakładki z wymiarami obrazu w Google Images zostaną zastąpione etykietami symbolizującymi produkt, przepis, film, a wkrótce także darmową licencję. Według Google pomoże to użytkownikom wyszukiwać pomysły wizualne i dowiedzieć więcej bezpośrednio z miniatury obrazu.

https://searchengineland.com/google-images-to-replace-dimensions-overlay-on-image-thumbnails-329657
2020-02-26, 09:27
facebook
Zauważyliście, że Google zaczął wyświetlać linki do konkurencyjnych serwisów (takich jak: Yelp, Trip Advisor, Thomson Local) w lokalnych wynikach wyszukiwania? Zmiana dotyczy tylko Europy i prawdopodobnie jest związana z 2,7 miliarda dolarów grzywny nałożonej przez sądy europejskie za naruszenie przepisów antymonopolowych przez Google.

https://www.searchenginejournal.com/google-displays-prominent-links-to-third-party-services-in-local-serps/350768
2020-02-25, 09:46
facebook
Porad z dziedziny e-commerce ?? nigdy za wiele ;) Tym razem dzielimy się wiedzą w gościnnym artykule na blogu Nexis. Czym są frazy long tail oraz jak je stosować, aby zwiększyć widoczność swojego sklepu internetowego?

O tym i nie tylko, Adrianna Nowak z widoczni.com. Zapraszamy do lektury! ??
2020-02-24, 12:42
facebook
John Mueller z Google odradza tworzenie zbyt wielu stron w różnych językach, chyba że jest to absolutnie konieczne. W szczególności jeśli chodzi o hreflang, Mueller zaleca skupienie się na stronach, które otrzymują ruch w niewłaściwym języku. Na przykład wyszukiwanie „google” może pasować do wielu stron językowych, a hreflang może pomóc w ich rozróżnieniu.

https://www.searchenginejournal.com/googles-john-mueller-cautions-against-overuse-of-multi-language-content/350222
2020-02-24, 10:26
facebook
W tym tygodniu Akademia Widoczni ?‍? odwiedziła studentów z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, aby przybliżyć im działanie i funkcje Google Analytics ??. Większość studentów nie miała wcześniej do czynienia z tym narzędziem, dlatego zaczęliśmy od samych podstaw.

Sprawdźcie, czego dokładnie dotyczyło nasze szkolenie ? Zapraszamy na relację z wydarzenia!

https://widoczni.com/o-nas/wydarzenia/szkolimy-z-google-analytics-na-uniwersytecie-ekonomicznym-w-poznaniu
2020-02-21, 10:24
facebook
Teraz prześlesz wiele zdjęć i filmów do swoich postów Google w Google Moja Firma! Wcześniej można było dołączyć do treści pojedyncze zdjęcie/film. Obecnie może ich być nawet 10!
2020-02-21, 09:13
facebook
Google wykorzystuje tylko ułamek możliwości związanych z danymi strukturalnymi Schema.org. Stąd pytanie: czy jest sens używać danych strukturalnych, których Google nie obsługuje? Wygląda na to, że tak. Jeśli treść na stronie jest niejasna nieobsługiwane dane strukturalne mogą pomóc Google zrozumieć, o czym jest strona.

https://www.searchenginejournal.com/google-uses-unsupported-structured-data/349444
2020-02-20, 10:29
facebook
Zapisy na marcowe szkolenie Akademii Widoczni ruszyły?! Jak zwykle spotykamy się w Plus Jeden Poznań. Tym razem omówimy krok po kroku, jak samodzielnie przeprowadzić kompleksowy audyt SEO ?? strony internetowej.

Nasi pozycjonerzy ?‍??‍? - Przemek i Damian, pokażą Wam, na jakie elementy zwrócić uwagę, by zwiększyć widoczność strony w Google!

Zapisy na wydarzenie są bezpłatne, ale liczba miejsc ograniczona. Także, kto pierwszy ten lepszy! Powodzenia :)

https://evenea.pl/event/audytseoszkolenie
2020-02-19, 13:27
facebook
Chcesz rozwijać się jako copywriter ✍? bez wychodzenia z domu? W naszej agencji jest to możliwe! Jeśli pisanie to Twoja pasja, a zasady SEO copywritingu nie są Ci obce, ta oferta z pewności Ci się spodoba!

Na Twoją aplikację czekamy pod adresem: praca@widoczni.pl. W mailu prosimy o przesłanie interesującej Cię stawki/1 tys zzs oraz CV. Z chęcią zapoznamy się także z Twoim dotychczasowym portfolio.

Szczegóły oferty na ? https://widoczni.com/o-nas/kariera/copywriter-seo-praca-zdalna
2020-02-19, 11:51
facebook
Google wprowadza nową funkcję ułatwiającą zmianę adresu w Search Console. Pozwala ona właścicielom witryn powiadamiać Google o przeniesieniu witryny z jednej domeny do drugiej.

Gdy Google zostanie powiadomiony o zmianie domeny, zacznie priorytetowo traktować przeszukiwanie i indeksowanie nowej domeny w stosunku do starej domeny.

https://www.searchenginejournal.com/google-search-console-change-of-address/349560
2020-02-19, 09:04
facebook
Wygenerowanie mapy strony to niezbędne działanie, które daje sygnał Google, jakie strony ma zaindeksować. Aby stworzyć plik z sitemapą ?? wystarczy przejść przez kilka kroków. Sprawdź, jak to zrobić!

https://widoczni.com/blog/jak-stworzyc-mape-strony
2020-02-18, 14:58
facebook
Google wprowadza mailowe powiadomienia, które przychodzą po usunięciu opinii z Google Moja Firma. Maile są automatyczne i zawierają treść: "Usunęliśmy opinię o Twoim profilu biznesowym".

#google #opinie #googlereviews #googlemojafirma #googlemybusiness

https://www.seroundtable.com/google-my-business-email-notifications-for-deletion-of-reviews-29001.html
2020-02-18, 09:12
facebook
Wczoraj ponownie spotkaliśmy się ze słuchaczami studiów ?‍?MBA Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Wykład, który poprowadził Artur Wojczal, CEO widoczni, odbył się w Concordia Design.

Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat marketingu i zarządzania sprzedażą z perspektywy właściciela agencji SEO. Prowadzący podzielił się wieloma praktycznymi przykładami z własnego doświadczenia.

Wiedzę z wykładu uzupełniały materiały szkoleniowe ?, który otrzymał każdy ze słuchaczy.

Odwiedźcie naszą stronę, aby przeczytać szczegółową relację z wydarzenia ➡ https://widoczni.com/o-nas/wydarzenia/wyklad-akademii-widoczni-dla-sluchaczy-studiow-mba
2020-02-17, 13:01
facebook
W czwartek rano na Twitter Danny Sullivan został zasypany lawiną pytań nt. prawdopodobnej lutowej aktualizacji Google. Jego odpowiedź: "Cały czas aktualizujemy". Sugeruje to, że aktualizacji mogło być kilka. Nie macie wrażenia, że komentarz Sullivana bardzo przypomina reakcję Google na listopadowy update?

https://searchengineland.com/google-we-do-updates-all-the-time-somewhat-confirming-february-update-rumors-329186
2020-02-17, 08:12
facebook
Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z naszym rankingiem najlepszych platform e-commerce ?? pod kątem pozycjonowania, podajemy Wam go w nowej formie! ?

Pod lupę wzięliśmy platformy sklepowe: PrestaShop, WooCommerce, Soteshop, Shoper, Shopify, Esklep od home.pl, RedCart.pl, Magento i Sky-Shop.pl.

Pełne zestawienie i wyniki naszych badań znajdziecie na : https://widoczni.com/blog/seo-ranking-platform-e-commerce
2020-02-14, 12:15
facebook
Kilka dni temu w Centrum Pomocy Google pojawiła się aktualizacja, która sugerowała, że opis w Google Moja Firma może poprawić pozycję w rankingu. Po wielu testach specjalistów SEO okazuje się, że komunikat Google wprowadzał w błąd - słowa kluczowe w opisie GMB nie mają wpływu na wyniki wyszukiwania!

https://searchengineland.com/no-the-google-my-business-description-does-not-impact-ranking-329176
2020-02-14, 08:43
facebook
W najbliższą niedzielę ponownie zawitamy w gmachu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu! Zajęcia Akademii Widoczni ?‍? dla słuchaczy MBA pt. "Marketing i zarządzanie sprzedażą" są częścią naszej cyklicznej współpracy z uczelnią.

Ciekawskich, jak wyglądają zajęcia oraz czego dotyczą, odsyłamy do relacji z ostatniego spotkania ?https://widoczni.com/o-nas/wydarzenia/dzielimy-sie-wiedza-ze-sluchaczami-executive-mba
2020-02-13, 16:51
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies