Widoczni
Witamy w biurze prasowym agencji Widoczni
facebook
?? Ponad 5-krotny wzrost kliknięć w GSC!
?? 4,5-krotny wzrost wyświetleń w GSC!
?? 4,5-krotny wzrost liczby fraz w TOP 3 Google!
?? 3-krotny wzrost liczby fraz w TOP 10 Google!

Takie efekty wypracowaliśmy dla naszego kolejnego klienta - TerMedis - sklepu internetowego ze sprzętem ortopedycznym i rehabilitacyjnym.

Sprawdźcie, jak wyglądał proces SEO oraz jakie triki zastosowaliśmy: https://widoczni.com/o-nas/historie-wspolpracy/sklepy-internetowe/termedis
2021-06-08, 16:44
facebook
Widoczni obejmują Patronat nad GMC SUMMER CAMP! Szybko rozwijający się sektor e-commerce pozwala na sprzedaż produktów do dowolnego miejsca w Polsce i na świecie. O zaletach e-sklepów dziś nie trzeba już nikogo przekonywać ale by optymalnie wykorzystać szanse digitalizacji handlu potrzebna jest dopracowana strategia.

Z pomocą przychodzi Grupa MTP, która w dniach 6-7 lipca w Poznaniu organizuje „GMC Summer Camp”. W ciągu tych dwóch dni specjaliści z największych polskich agencji marketingowych, którzy wpierają e-biznes wielu renomowanych marek przejdą z Tobą cały proces od wyboru platformy e-commerce, przez UX i on-site marketing po kampanie promujące sprzedaż i strategie ją zwiększające. Każdy z tematów będzie mieć 30-minutowy wstęp teoretyczny oraz 60 minutowy blok warsztatowy.

W programie wydarzenia: zalety, wybór oraz konfiguracje platform SaaS i open source, on-site marketing, SEO oraz UX e-sklepu, konfiguracja kampanii FB Ads oraz Google Ads wzbierające e-commerce, strategie zwiększające sprzedaż w sklepach oraz zastosowanie sztucznej inteligencji w e-biznesie.

Udział w wydarzeniu będzie można wziąć w dwóch formach, stacjonarnie w Poznaniu oraz online w formule PPV a dokonanie zakupu biletu umożliwia strona internetowa www.goldenmarketing.pl/gmc-summer-camp
2021-06-07, 10:24
facebook
Na polskim rynku istnieje wiele firm oferujących płatne kampanie w Google. Nie wiesz, na którą się zdecydować?❓ Przeczytaj nasz poradnik?, w którym podpowiadamy, jak wybrać agencję Google Ads, na co zwrócić uwagę i jakie pytania zadać przed rozpoczęciem współpracy.

https://widoczni.com/blog/jak-wybrac-agencje-google-ads
2021-06-02, 10:49
facebook
☑ 5-krotny wzrost liczby użytkowników z wyników organicznych
☑ 4,5-krotny wzrost przychodów ze sprzedaży online
☑ 5-krotny wzrost transakcji
☑ 5-krotny wzrost kliknięć w GSC

Takimi efektami może poszczycić się nasz kolejny klient - internetowy sklep erotyczny ?? sexshop.com.pl (Ann Marié Lov). Nasza współpraca rozpoczęła się w marcu 2020. W ciągu pół roku zwiększyliśmy sprzedaż 5-krotnie!

Sprawdźcie, jak wyglądał proces SEO i jak całą współpracę ocenia właściciel sklepu: https://widoczni.com/o-nas/historie-wspolpracy/sklepy-internetowe/sexshop-com-pl
2021-05-27, 15:55
facebook
Zostań naszym Partnerem ? i przyprowadź klienta, a od pierwszej faktury otrzymasz aż 2⃣5⃣% prowizji! Za każdy kolejny miesiąc trwania umowy otrzymujesz regularną prowizję ?? w wysokości ustalonej w umowie.

Potrzebujesz więcej informacji? Wejdź na: https://widoczni.com/o-nas/partnerstwo
2021-05-26, 15:50
facebook
2⃣7⃣ największych agencji z Poznania w kategorii: marketing | reklama | internet. Sprawdźcie, gdzie są zlokalizowane ??! Dzięki danym dostępnym na #linkedin, wytypowaliśmy te firmy, które mają najwięcej pracowników. Oto one ⤵

⚠ PS. Średnica okręgu jest proporcjonalna do liczby pracowników na LinkedIn

_______________________
Cały ranking znajdziecie na: https://widoczni.com/blog/27-najwiekszych-agencji-w-poznaniu-2021/

? ContentWriter.pl. Saatchi & Saatchi Albedo Marketing MTA Digital iCEA Trol InterMedia h2h.tech Advox about ad Sunrise System Internet Plus Empressia Semcore Kompan.pl Verseo V&P Symetria Grupa TENSE Widoczni MaxROY.agency Conture Globe Group widzialni.pl GoldenSubmarine GPD Agency Profitroom Skivak ?
2021-05-26, 10:14
facebook
❓ Czy efekty Google Ads mogą pojawić się od razu po uruchomieniu kampanii?
❓ Dlaczego działania w Google Ads powinny trwać co najmniej 3 miesiące?
❓ Od czego zależy czas oczekiwania na efekty Google Ads?

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie na naszym blogu: https://widoczni.com/blog/pierwsze-efekty-kampanii-google-ads
2021-05-25, 17:14
facebook
Chcesz rozwijać się w SEO, ale nie wiesz, gdzie szukać sprawdzonych informacji i porad❓ Zapoznaj się z naszą listą ?✅, w której znajdziesz źródła wiedzy o SEO dla początkujących i zaawansowanych specjalistów w zakresie pozycjonowania.

https://widoczni.com/blog/jak-uczyc-sie-seo
2021-05-24, 16:30
facebook
Oto, gdzie studiowali pracownicy poznańskich agencji z kategorii: marketing | reklama | internet. Takie badania przeprowadziliśmy w naszym rankingu Największych agencji z Poznania.

Najwięcej specjalistów od marketingu i reklamy z Poznania kształciło się:

? Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - 553 specjalistów
? Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - 205 specjalistów
? Collegium Da Vinci - 145 specjalistów
? Politechnika Poznańska - 115 specjalistów
? Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu - 108 specjalistów
? Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu - 31 specjalistów
? Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu - 23 specjalistów
? AWF Poznań - Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu - 17 specjalistów

__________________________________________

Cały ranking znajdziecie na: https://widoczni.com/blog/27-najwiekszych-agencji-w-poznaniu-2021
2021-05-24, 11:13
facebook
Niektóre mity o pozycjonowania są wiecznie żywe... Czas je obalić! Zapraszamy Was na blog Linkhouse.co - content marketing & link building, na którym Kasia Nowak z widoczni.com obala 6 najpopularniejszych błędnych przekonań o SEO!

https://linkhouse.co/6-mitow-na-temat-seo
2021-05-21, 15:16
facebook
Oto, które poznańskie agencje zebrały najwięcej opinii w Google! W naszym rankingu TOP 27 największych agencji z Poznania sprawdzamy, które z nich dbają o swoją reputację w sieci i pozyskują rekomendacje od swoich klientów, partnerów i pracowników.

Gratulacje dla:
? Widoczni - 326 opinii
? Grupa TENSE - 306 opinii
? iCEA - 273 opinie
? Sunrise System - 212 opinii
? Verseo - 190 opinii
? Semcore - 151 opinii
? Empressia - 61 opinii

Brawa dla Was!

___________________________________________

Cały ranking znajdziecie na: https://widoczni.com/blog/27-najwiekszych-agencji-w-poznaniu-2021
2021-05-21, 08:48
facebook
Zarabiasz dzięki płatnym kampaniom reklamowym w Google Ads, ale koszt pojedynczego kliknięcia w reklamę jest wysoki ?? Nie musi tak być ⚠

Dowiedz się, jak zmaksymalizować zyski w kampaniach Google Ads - poznaj 10 pomysłów, dzięki którym obniżysz koszty pojedynczego kliknięcia CPC bez utraty ruchu i konwersji!

https://widoczni.com/blog/koszty-kampanii-google-ads
2021-05-20, 16:39
facebook
?? Skuteczna komunikacja - Czym jest❓ Jak może nam pomóc w codziennej pracy❓ Jakie korzyści ze sobą niesie❓ Tego dowiedzieliśmy się ze szkolenia, które odbyło się w naszej firmie w zeszłym tygodniu.

Spotkanie online dedykowane było przede wszystkim osobom, które niedawno dołączyły do naszego zespołu i na co dzień pracują z klientami.

Serdeczne podziękowania dla Daniel Chruściński, który poprowadził to szkolenie i podzielił się cennymi tipami na tematu budowania wartościowych relacji w biznesie. Dzięki! ??

Relację ze szkolenia znajdziecie na: https://widoczni.com/o-nas/wydarzenia/skuteczna-komunikacja-vol-2-szkolenie-wewnetrzne
2021-05-19, 14:38
facebook
Dziś oficjalnie powitaliśmy na pokładzie Widocznych 1⃣1⃣ nowych osób! Od maja dołączyli do nas:
? Sandra - Dział Google Ads
? Patrycja, Daria, Szymon, Marta - Dział Content Marketingu
? Franciszek - Dział Obsługi Klienta
? Basia, Artur, Sara, Artur, Paweł - Dział Marketingu Internetowego!

Serdecznie Was witamy wśród Widocznych i trzymamy kciuki za Wasz szybki rozwój w naszej agencji! ??
2021-05-17, 18:25
facebook
pulshr.pl o rankingu 27 największych agencji w Poznaniu! Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z naszym najnowszym zestawieniem, Plus HR przygotował podsumowanie najważniejszych punktów. Sprawdźcie, które z poznańskich agencji rozwijają się najszybciej! ⤵

https://www.pulshr.pl/zarzadzanie/sprawdzili-w-ktorych-agencjach-warto-pracowac-zobaczcie-liste,81527.html
2021-05-17, 10:14
facebook
Które poznańskie agencje w ciągu ostatniego roku rozwinęły się najszybciej? Sprawdziliśmy to w naszym Rankingu 27 największych agencji z Poznania! Na podstawie danych z #linkedin wiemy, jaki był przyrost nowych pracowników w ciągu ostatnich 12 miesięcy. I tak:
? Widoczni - wzrost o 77%
? iCEA - wzrost o 43%
? Empressia- wzrost o 39%
? V&P - wzrost o 36%
? ContentWriter.pl - wzrost o 30%
? Semcore - wzrost o 30%
? Verseo - wzrost 28%
? Conture - wzrost 28%
? MaxROY.agency- wzrost o 21%

Fajnie jest znaleźć się na szczycie tej listy wśród naszych kolegów i koleżanek z branży. Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych i dalszych lat intensywnego rozwoju! ??
_____________________
Cały ranking znajdziecie na: https://lnkd.in/epHrxk8
2021-05-14, 09:38
facebook
Jednym z czynników, który warto analizować nie tylko na swojej stronie, ale również w witrynach konkurencji, jest ruch. Czym jest ruch❓ dlaczego powinieneś go analizować❓ jakie narzędzia Ci na to pozwolą❓ Poznaj szczegóły analizy konkurencji w SEO i dowiedz się, jak sprawdzić ruch na konkurencyjnych stronach ⤵

https://widoczni.com/blog/jak-sprawdzic-ruch-na-stronie-konkurencji
2021-05-13, 14:37
facebook
Dział Sprzedaży, czy Dział Obsługi Klienta ?? Gdzie widzisz siebie bardziej? Widoczni szukają nowych osób do swojego zespołu! Z nami możesz rozwijać się ?‍?? na jednym z dwóch stanowisk:
➡ Doradca Klienta: aplikuj na https://linkd.pl/p7aps
➡ Opiekun Klienta: aplikuj na https://linkd.pl/p7apz

Sprawdź, jakie warunki Ci zapewnimy, na jakie benefity możesz liczyć i czy jesteś idealnym kandydatem do pracy w agencji SEO! ?

Szczegóły na: https://widoczni.com/o-nas/kariera
2021-05-12, 14:32
facebook
Które poznańskie agencje zatrudniły najwięcej nowych osób ?‍?⤴ w ciągu pół roku? Odpowiedź na poniższym wykresie. Posłużyliśmy się danymi dostępnymi na #linkedin w zakładce "Informacje"

⚠ Dane o przyroście pracowników dostępne są wyłącznie dla kont Premium i profili firmowych posiadających co najmniej 30 pracowników.

Gratulacje dla ??? :

Empressia- wzrost o 23%
Widoczni - wzrost o 22%
iCEA - wzrost o 19%
ContentWriter.pl- wzrost o 16%
V&P- wzrost o 15%
Verseo- wzrost o 10%
about ad - wzrost o 10%
MTA Digital - wzrost o 8%

_____________________________

Cały ranking znajdziecie na: https://widoczni.com/blog/27-najwiekszych-agencji-w-poznaniu-2021
2021-05-12, 10:21
facebook
Szkolenie, które odbyło się w piątek w naszej agencji było nieco inne od tych dotychczasowych. Nie dotyczyło ani SEO, ani komunikacji, ani obsługi klienta... Miało ono na celu uwrażliwić nas na problemy, jakimi są dyskryminacja, uprzedzenie, czy seksizm oraz wskazać przykłady dobrych praktyk pracy z różnorodnymi zespołami.

Serdecznie podziękowania ? dla Agaty Stasik, naszej specjalistki od content marketingu, która była inicjatorką tego szkolenia, miała odwagę zmierzyć się z tak ciężkim tematem i przybliżyć go reszcie zespołu. ?

Sprawdźcie, czego dotyczyło szkolenie oraz dlaczego temat różnorodności jest tak ważny. ?

https://widoczni.com/o-nas/wydarzenia/roznorodnosc-w-miejscu-pracy-szkolenie-wewnetrzne
2021-05-11, 13:46
facebook
Szkolenie, które odbyło się w piątek w naszej agencji było nieco inne od tych dotychczasowych. Nie dotyczyło ani SEO, ani komunikacji, ani obsługi klienta... Miało ono na celu uwrażliwić nas na problemy, jakimi są dyskryminacja, uprzedzenie, czy seksizm oraz wskazać przykłady dobrych praktyk pracy z różnorodnymi zespołami.

Serdecznie podziękowania ? dla Agaty Stasik, naszej specjalistki od content marketingu, która była inicjatorką tego szkolenia, miała odwagę zmierzyć się z tak ciężkim tematem i przybliżyć go reszcie zespołu. ?

Sprawdźcie, czego dotyczyło szkolenie oraz dlaczego temat różnorodności jest tak ważny. ?

https://widoczni.com/o-nas/wydarzenia/roznorodnosc-w-miejscu-pracy-szkolenie-wewnetrzne
2021-05-11, 13:46
facebook
Czas na comiesięczny przegląd prasowy SEO ??! Jakie ciekawostki branżowe przyniósł kwiecień? Czym zaskoczyło nas Google? Na jakie zmiany w wyszukiwarkach musimy się przygotować?

Sprawdźcie ? https://widoczni.com/blog/seo-prasowka-z-widocznym-kwiecien-2021
2021-05-10, 15:28
facebook
Które poznańskie agencje z kategorii: marketing/reklama i internet są obecne najdłużej na rynku? Odpowiedź na poniższym wykresie ⤵
? Saatchi & Saatchi - 51 lat na rynku!
? V&P - 30 lat na rynku!
? GPD Agency - 30 lat na rynku!
? Trol InterMedia - 27 lat na rynku
? Symetria - 23 lata na rynku
? Widoczni - 22 lata na rynku
? GoldenSubmarine - 20 lat na rynku
? Albedo Marketing - 19 lat na rynku
? Sunrise System - 19 lat na rynku
? Kompan.pl - 17 lat na rynku

Serdeczne gratulacje dla wszystkich wyróżnionych i życzymy kolejnych wielu owocnych lat działalności! ??
____________________

Cały ranking znajdziecie tutaj: https://widoczni.com/blog/27-najwiekszych-agencji-w-poznaniu-2021
2021-05-10, 11:30
facebook
?? Ponad 5,5-krotny wzrost ruchu na stronie
?? Ponad 4,5- krotny wzrost wyświetleń z GSC
?? Ponad 6,5-krotny wzrost fraz w TOP 10
?? Ponad 3-krotny wzrost fraz w TOP 50

Takie efekty wypracowaliśmy dla naszego kolejnego klienta Lamiro24.pl - producenta części do samochodów ciężarowych. Klientowi zależało na trafieniu do szerszego grona klientów i poprawie rentowności strony.

Cel ➡ zwiększenie ruchu na sklepie i zapytań w ciągu 6 miesięcy

Plan zrealizowany, ale działamy dalej! Gratulacje dla zespołu projektowego, który od 15 miesięcy pracuje na jak najlepsze wyniki dla tego klienta: Damian Jędrzejewski, Maciek Dzięcioł, Paulina Machlewska, Bartosz Szober ??

Całą historię współpracy oraz referencje naszego klienta znajdziecie tutaj: https://widoczni.com/o-nas/historie-wspolpracy/sklepy-internetowe/lamiro24
2021-05-07, 10:23
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies