Widoczni
Witamy w biurze prasowym agencji Widoczni
facebook
Grudniowy Przegląd Prasowy już gotowy! ??
Koniec roku to zwykle czas podsumowań i refleksji... ale nie w SEO! Tu nawet w grudniu pojawiły się newsy, które na chwilę zatrzęsły całą branżą!

O czym dokładnie mowa? Zapraszamy na grudniową SEO Prasówkę od widoczni.com ⤵

https://widoczni.com/blog/seo-prasowka-z-widocznym-grudzien-2019
2020-01-08, 11:56
facebook
Poznaniacy! To już trzeci rok, kiedy widoczni są razem ze Sztab Ławica Finał WOŚP ❤! Tym razem główne obchody 2⃣8⃣. finału odbędą się na Międzynarodowe Targi Poznańskie! A jakie atrakcje i licytacje przewidziane są w tym roku? Na stronie www, którą przygotowaliśmy na potrzeby tegorocznej edycji, znajdziecie wszelkie niezbędne informacje➡ http://lawica-wosp.pl
2020-01-07, 16:18
facebook
Czy brzydkie strony mogą konwertować lepiej?

Okazuje się, że zapomniana strategia marketingowa „ "brzydkich witryn sklepowych" z 2003 roku jest wykorzystywana także dzisiaj! Najlepszym przykładem są witryny Walmart, czy CVS Pharmacy, które oferują proste strony internetowe, za to przejrzyste i intuicyjne.

https://www.searchenginejournal.com/do-ugly-sites-sell/342203
2020-01-07, 09:33
facebook
Nie boisz się ludzi? Jesteś otwarty na dialog i budowanie długofalowych relacji ? z klientami? Dołącz do zespołu Widocznych jako ?Account Manager!?

Czeka na Ciebie pakiet benefitów, ale także sporo odpowiedzialnych zadań! Jeśli temat pozycjonowania i płatnych kampanii nie jest Ci obcy, aplikuj!

Szczegóły oferty pod linkiem: https://widoczni.com/o-nas/kariera/account-manager-2
2020-01-03, 14:59
facebook
"Robi się to nie dlatego, że jest użyteczne, ale dlatego, że jest to nawyk" - tak John Mueller podsumował dodawanie słów kluczowych w nagłówkach h1, h2, h3. Tym samym analityk Google podważył skuteczność takich działań, twierdząc, że frazy w nagłówkach były czynnikiem rankingowym, ale na początku lat 2000.

https://www.searchenginejournal.com/heading-tags-for-seo/341817/#close
2020-01-03, 09:16
facebook
Postaw z nami pierwsze kroki ? jako pozycjoner! Widoczni to idealne miejsce do rozwoju w branży SEO. Obecnie poszukujemy ?‍♂ młodszego specjalistę ds. pozycjonowania off site, który pod okiem doświadczonego zespołu wdroży się w pracę na tym stanowisku.

Sprawdź, jakie zadania czekają na Ciebie i co dostaniesz w zamian ? https://widoczni.com/o-nas/kariera/mlodszy-specjalista-ds-pozycjonowania-off-site
2020-01-02, 11:42
facebook
Niby to proste. Podpisujesz umowę i gotowe! No właśnie nie do końca... Na efektywną współpracę ? z agencją SEO składa się wiele elementów.

Na łamach portalu Infor.pl doradzamy, na co zwrócić uwagę na początku współpracy oraz w trakcie jej trwania. Jak Ty osobiście możesz przyczynić się do lepszych wyników z pozycjonowania? ? Odpowiedź w artykule ?

https://mojafirma.infor.pl/e-firma/firmowa-strona-www/3577899,Jak-wyglada-wspolpraca-z-agencja-SEO.html
2020-01-02, 10:26
facebook
Które kampanie z obszaru SEM/SEO okazały się najciekawsze w 2019 roku❓ Jakie są najważniejsze wyzwania stojące przed SEM/SEO w 2020 roku❓ Zapraszamy do lektury podsumowań i prognoz 2019/2020. Wśród wypowiadających się ekspertów znajdzie jest także Cezary Urbanowicz, Manager Działu SEO w widoczni.com!

NowyMarketing dzięki za zaproszenie do publikacji ;)

http://nowymarketing.pl/a/24437,sem-seo-na-przelomie-2019-2020-cz-2
2019-12-27, 13:02
facebook
To rzadka pozycja dla Google, ale na rynku wirtualnych asystentów zajmuje dopiero 3 miejsce (9% udziałów na rynku globalnym), zaraz po Microsoft (22%) i Apple (35%). Tak niski odsetek Google jest zaskakujący, ponieważ Google Assistant może zostać zainstalowany jako samodzielna aplikacja na iPhone'y i iPady Apple, czego nie można powiedzieć o żadnym innym wirtualnym asystencie.

#google #apple #microsoft #virtualassistant
https://lnkd.in/df-JUmc
2019-12-27, 08:48
facebook
??? Hoł Hoł Hoł! Spokojnych Świąt w gronie najbliższych życzy zespół Widoczni! ???
2019-12-24, 10:02
facebook
Od prawie 3 lat Google mocno przykłada się do weryfikacji newsów pojawiających się w wynikach wyszukiwania. Dziennie sprawdzanych jest ok. 11 mln artykułów dziennie! Każdy sprawdzony news oznaczony jest w wynikach znacznikiem ClaimReview!

https://www.searchenginejournal.com/google-serves-11-million-fact-checked-articles-per-day/341053
2019-12-23, 10:23
facebook
Taki oto słodki upominek znaleźliśmy dziś pod naszą firmową choinką! Dzięki Senuto za osłodzenie ?? nam całego dzisiejszego dnia w pracy! Przesyłamy "Wesołych Świąt" z Poznania do Warszawy ??
2019-12-20, 17:05
facebook
Są tu jakieś gaduły ☎? obeznane w marketingu internetowym? Jeśli tak, to nasz Dział Obsługi Klienta czeka na Was z otwartymi ramionami!

Nasi doradcy nie nadążają już z odbieraniem telefonów od klientów ?, dlatego dodatkowe wsparcie z pewnością się przyda!

Jak wygląda praca na tym stanowisku oraz na co możesz liczyć z naszej strony? Sprawdź: https://widoczni.com/o-nas/kariera/specjalista-ds-obslugi-klienta
2019-12-20, 12:56
facebook
Google cicho ogłosił, że w Search Console wykryto błąd, który może wpłynąć na raportowanie między 8 a 13 grudnia. W rezultacie właściciele witryn mogą zauważyć spadki w raporcie skuteczności w tym okresie.

https://lnkd.in/f-RgdQJ

#google #gsc #googlesearchconsole
2019-12-20, 10:15
facebook
Ten rok nieubłaganie dobiega końca, a więc czas na podsumowania i prognozy na rok 2⃣0⃣2⃣0⃣! Do wypowiedzi zaprosiliśmy 17 ekspertów z branży SEO, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami.
▶ Jakie narzędzie SEO było najbardziej pomocne w 2019?
▶ Które wydarzenie branżowe cieszyło się największym zainteresowaniem?
▶ Jak zmiany zapowiadane przez Google wpłyną na pozycjonowanie w 2020 roku?

O tym i nie tylko: Paweł Wołoszyn z Artefakt.pl, Konrad Izdebski z CS Group Polska, Mateusz Calik z Delante, Krzysztof Marzec z DevaGroup, Sebastian Heymann z Eactive #wiemyjak - pozycjonowanie stron, Tomek Kuśnierczak z Agencja Interaktywna Empressia, Paweł Gontarek z Fabryka Marketingu, Kamil Demidowski z Fox Strategy, Michał Pater z Grupa TENSE, Wojciech Szymański z Ideo, Łukasz Rogala z Innova interiores, Sławomir Czajkowski z Kampanie SEO, Jarosław Dudek z MaxROY.agency, Piotr Pikulik i Wojciech Władziński z SEOgroup, Jacek Smogur z Verseo, Michał Borzyszkowski z Widoczni

Dziękujemy wszystkim gościom publikacji za zaangażowanie i już zapraszamy do podsumowań za rok, aby sprawdzić, ile z tegorocznych prognoz się sprawdziło ;)
https://widoczni.com/blog/trendy-seo-w-roku-2020
2019-12-19, 18:57
facebook
Zauważyliście, że zmienił się sposób wyświetlania newsów w Google? Obecnie Top Stories będą pojawiać się w formie kilku osobnych karuzel, zaraz pod sobą! Warto dodać, że do segregacji newsów Google wykorzystuje najnowszą aktualizację BERT.

#google #googlenews #news
2019-12-19, 12:01
facebook
We wrześniu Google ogłosiło wprowadzenie nowych atrybutów do oznaczania linków ? wychodzących.
? Czy dotychczas stosowany atrybut “nofollow” nie był wystarczający?
? Jakie zmiany czekają pozycjonerów i administratorów stron?

Zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje o nowych atrybutach rel=”sponsored” i rel=”ugc”. Sprawdźcie na naszym blogu ?
2019-12-18, 14:25
facebook
? Wszystkie twórcze ręce na pokład! Zuza, Aga, Tomek, Kasia, Klaudia, Iza, Karolina i Asia - nasi wirtuozi słowa pisanego potrzebują wsparcia. Właśnie poszerzamy nasz dział Content Marketingu o kolejną osobę. Jeśli czujesz się na siłach i chcesz być częścią naszej Copywriterskiej Drużyny ?, aplikuj bez wahania!

Szczegóły oferty na ?https://widoczni.com/o-nas/kariera/copywrite
2019-12-18, 11:13
facebook
?? Masz sklep internetowy, ale nie zbijasz na nim kokosów ?? Prawdopodobnie coś robisz źle! Co? Z czytelnikami bloga home.pl dzielimy się cennymi wskazówkami na temat tego, jak zoptymalizować konwersję w e-sklepach i zwiększyć sprzedaż! ???

Zobacz, co możesz wdrożyć w swój e-biznes jeszcze dziś! ⤵
2019-12-17, 13:44
facebook
? Ciekawa analogia. John Mueller z Google porównał przetwarzanie plików map witryn przez Googleboty do energy drinków:

"Wszystkie pliki map witryny są importowane do wspólnego, dużego shakera, lekko wstrząśnięte, a następnie przekazywane Googlebotowi poprzez adres URL w postaci napoju energetycznego. Nie ma znaczenia, ile masz plików z mapami strony".

https://www.searchenginejournal.com/john-mueller-googlebot-receives-sitemaps-in-the-form-of-an-energy-drink/340643/

#google #googlebot #sitemap #seo
2019-12-17, 10:15
facebook
Piątkowa wigilia firmowa za nami ??! W tym roku postawiliśmy na luźniejszą formę integracji, co przyczyniło się do niemal ?% frekwencji!

Spotkanie rozpoczęliśmy od świątecznego quiz show, który zorganizował Tony Zgrywus, czyli Mikołaj - nasz spec od Adsów. Nie zabrakło pytań z akcentem świąt, a także tych, dotyczących nas samych :)

Po quizie emocje nie opadły! Bilard ?, karaoke, piłkarzyki, kolędowanie, ciekawe rozmowy i anegdoty, a co najważniejsze...świetna atmosfera!

Już nie możemy się doczekać kolejnych tak integrujących spotkań, ponownie w pełnym składzie!
2019-12-16, 11:59
facebook
Google stworzył witrynę "Google Shopping 100", z topowymi produktami, które ostatnio wzrosły w wynikach wyszukiwania w USA. W okresie świątecznym ?? użytkownicy mogą wykorzystać platformę do inspiracji prezentami, porównywania cen, i sprawdzania, czy produkt jest dostępny w pobliskim sklepie.

https://lnkd.in/eTDniDp
2019-12-16, 10:35
facebook
Tego nie możecie przegapić! ? 200-stronnicowy raport e-commerce ?? 2019 od Senuto! Tym bardziej polecamy, ponieważ uwzględnia on także aktualny raport Widocznych, dotyczący platform sklepowych: https://widoczni.com/blog/seo-ranking-platform-e-commerce/

Czasochłonna, ale wartościowa lektura! Zachęcamy! ?
2019-12-13, 13:34
facebook
Jakie ciekawostki branżowe przyniósł listopad? Czy zmiany zapowiadane przez Google mogą niepokoić?

Przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych newsów ze świata SEO, które pojawiły się w mediach w ubiegłym miesiącu. Sprawdźcie sami ???

https://widoczni.com/blog/seo-prasowka-z-widocznym-listopad-2019
2019-12-13, 09:15
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies