Widoczni
Witamy w biurze prasowym agencji Widoczni
facebook
Na bazie danych z LinkedIn zbudowaliśmy ranking 33 największych agencji Google Ads w Polsce. Sprawdźcie ile pracowników na LinkedIn liczą poszczególne firmy. ??? Gratulacje na TOP 10:
? Bluerank
? Verseo
? Cube Group - Digital Marketing
? Sales&More
? Agencja Artefakt - pozycjonowanie stron
? Widoczni
? Sempai
? PromoTraffic
? Semahead
? Ideo Force

Dane zebrane 7-12 lutego.
Cały ranking znajdziecie tutaj: https://lnkd.in/ep8ZwHz
2021-03-02, 10:50
facebook
3⃣3⃣ największe agencje Google Ads w Polsce! Przygotowaliśmy aktualny ranking 2⃣0⃣2⃣1⃣ roku! 9 kategorii, 169 badanych agencji i 33 wyróżnione! Sprawdźcie, która agencja Google Ads:
➡ ma najwięcej pracowników
➡ jest najdłużej na rynku
➡ ma najwięcej opinii w Google
➡ jest najchętniej obserwowana w social mediach
➡ ma największy odsetek pracowników SEM
i wiele innych!

Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych ???: 4PEOPLE - wyższy poziom marketingu, Agencja Artefakt - pozycjonowanie stron, Beeffective - Performance Marketing & Social Media, Bluerank, Business Sense, Cube Group, DevaGroup, digitalk, ECHO Marketing, Fabryka Marketingu, Fabryka e-biznesu, FormUp, Ideo Force, Marketing Match, Marketing Online, MaxROY.agency, MBridge - Marketing Experts, Media Choice, MTA Digital, NPROFIT, PromoTraffic, Result Media, Rocket Media, Sales&More, Semahead, Sempai, SEMPIRE, SEOgroup, Tigers, Traffic Trends, Up&More, Verseo, Widoczni.

Cały ranking dostępny tutaj: https://widoczni.com/blog/lista-agencji-google-ads
2021-03-01, 14:07
facebook
Pozycjonowanie ? Google Ads

Zamiast zastanawiać się, która taktyka będzie lepsza, warto połączyć siły obu! Nie tylko nie dojdzie do kanibalizacji reklam, a wręcz przeciwnie - ✅zwiększysz szanse na dotarcie do klienta, ✅zbudujesz o nim bogatą bazę wiedzy i ✅zoptymalizujesz budżet. Zobacz, dlaczego warto łączyć SEO i PPC ?
https://widoczni.com/blog/5-powodow-dla-ktorych-warto-laczyc-pozycjonowanie-i-google-ads
2021-02-26, 14:35
facebook
1⃣0⃣0⃣-krotny wzrost ruchu na stronie dzięki pozycjonowaniu❗ To tylko jeden z efektów, jaki wypracowaliśmy dla naszego kolejnego klienta. JB Energia to firma zajmująca się kompleksowym montażem paneli fotowoltaicznych ☀?. Klient dołączył do nas w listopadzie 2019 roku. Przez ten czas udało nam się 84-krotnie zwiększyć liczbę fraz w ?10!

Sprawdźcie, jakie inne efekty, jakie osiągnęliśmy oraz jakie działania okazały się szczególnie skuteczne: https://widoczni.com/o-nas/historie-wspolpracy/firmy-lokalne/jb-energia
2021-02-25, 16:58
facebook
Widoczni gościnnie na blogu QuarticOn! Jakie efekty daje pozycjonowanie strony? Niech przykłady mówią same za siebie! Kasia Nowak z widoczni.com przytacza 4 przykłady naszych klientów, którzy dzięki pozycjonowaniu odnieśli sukces!

Sprawdźcie koniecznie ? https://quarticon.com/pl/uniwersytet-ecommerce/jakie-efekty-daje-pozycjonowanie-strony-zobacz-konkretne-przyklady
2021-02-24, 15:41
facebook
Zawsze podkreślamy złożoną naturę pozycjonowania - nie tylko składa się w wielu etapów, po części powtarzalnych, ale poszczególne działania można również różnie zakwalifikować. Najczęściej dzielimy SEO na on-site i off-site. Dziś omówimy jeszcze inną kategorię pozycjonowania stron - techniczne SEO. Co to takiego i jakie działania obejmuje? Zobacz nasz przewodnik.

https://widoczni.com/blog/co-to-jest-techniczne-seo-poznaj-najwazniejsze-kroki-optymalizacji-technicznej-stron
2021-02-22, 16:53
facebook
Już jest! Najnowsze wydanie ? Magazyn TYGRYSY Biznesu, a w nim artykuł naszej specjalistki! ?‍? Kasia Nowak z Widoczni pisze o marketingu internetowym w czasie pandemii. Zobacz, w jakie działania warto inwestować w czasie kryzysu! ⤵

Artykuł dostępny także online: https://tygrysybiznesu.com.pl/marketing-internetowy-a-pandemia-zobacz-w-jakie-dzialania-warto-inwestowac-w-czasie-kryzysu
2021-02-18, 17:11
facebook
Czas pochwalić się kolejną historią współpracy?! Tym razem efekty zostały zbudowane dzięki efektywnym kampaniom ?? Google Ads!
sibugol.pl to klient, który dołączył do nas pod koniec sierpnia 2020 roku. Celem współpracy było zwiększenie zysków w e-sklepie.

Efekt? ? W ciągu dwóch miesięcy udało nam się podwoić sprzedaż online na witrynie! ???

Serdeczne gratulacje dla zespołu projektowego, szczególnie dla Jakub Pobiega, który jest opiekunem Ads tego klienta.

Całą historię współpracy znajdziecie na: https://widoczni.com/o-nas/historie-wspolpracy/sklepy-internetowe/sibugolpl
2021-02-17, 15:54
facebook
W trakcie pozycjonowania często istnieje pokusa, aby jedną stronę optymalizować na wiele podobnych fraz. Czy lepiej wybrać jedną frazę na stronę, czy kilkanaście różnych? ?

Zobacz, jak zaplanować wykorzystanie fraz na stronie, aby zwiększyć efektywność pozycjonowania i budować sprzedaż ?.

Więcej informacji: https://widoczni.com/blog/na-ile-slow-kluczowych-mozna-wypozycjonowac-strone
2021-02-16, 16:36
facebook
Zapraszamy Was na najnowszy branżowy przegląd prasowy??! Jakie nowości SEO przyniósł styczeń 2021? Czym w nowym roku zaskoczyło nas Google? Sprawdźcie na naszym blogu! ⤵

Więcej informacji: https://widoczni.com/blog/seo-prasowka-z-widocznym-styczen-2021
2021-02-15, 15:52
facebook
Który właściciel firmy albo szef sprzedaży nie marzyłby o stale rosnących przychodach ??? Takich, które dałoby się przewidzieć i regularnie podnosić, najlepiej w szybkim tempie... Jest jeden obszar, który bezpośrednio wiąże się z przewidywalnością przychodów. To proces sprzedaży! Jak go zoptymalizować? O tym Michał Skurowski z Livespace we wpisie gościnnym dla widoczni.com!

Więcej informacji: https://widoczni.com/blog/optymalizacja-procesu-sprzedazy
2021-02-12, 15:18
facebook
W najnowszym wydaniu magazynu E-commerce & digital marketing znajdziecie kilka wartościowych porad od naszej ekspertki Content Marketingu ??‍?! Zuzanna Smuszkiewicz w artykule "Skąd ta niska konwersja" wyjaśnia, dlaczego klienci wchodzą na stronę sklepu i nie kupują? Zapraszamy do lektury! ??
_______________________
Artykuł dostępny także online: https://www.e-commerce-24.pl/e-inspiracje/skad-ta-niska-konwersja
2021-02-11, 17:16
facebook
Po czym poznać, że pozycjonowanie strony jest skuteczne?? Co oznacza, że kampania reklamowa została dobrze przeprowadzona??

Wbrew pozorom efektywność marketingu internetowego to znacznie szerszy wachlarz wskaźników ?? niż tylko sprzedaż. ?Zobacz, co i jak mierzyć w e-marketingu, aby ocenić jego efektywność.

Więcej informacji na: https://widoczni.com/blog/jak-ocenic-skutecznosc-marketingu-internetowego
2021-02-08, 16:32
facebook
Od lat Poznań na prowadzeniu ?. To właśnie w stolicy Wielkopolski znajdziemy największe agencje SEO! 1/3 wszystkich agencji z naszego rankingu TOP 30 (https://lnkd.in/e4g8WE4) znajduje się właśnie w tym mieście. Drugie miejsce niezmiennie zajmuje Warszawa, natomiast trzecie Kraków.
2021-02-08, 10:17
facebook
Interesujesz się zawodowo marketingiem internetowym i umiesz o nim pisać ✍️ w porywających i rzetelny sposób? U nas znajdziesz przestrzeń do rozwoju! ?

Szukamy osoby, która wesprze nasz dział marketingu, tworząc artykuły na blog i teksty na stronę, które na długo zapadają w pamięć. Jeśli chcesz uczestniczyć w budowaniu marki jednej z najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce ?, ta praca jest dla Ciebie!

Szczegóły pod linkiem: https://widoczni.com/o-nas/kariera/specjalista-ds-contentu
2021-02-04, 12:01
facebook
Gramy razem ze Sztab Ławica Finał WOŚP! Jak co roku wspieramy akcję Jurka Owsiaka i angażujemy się pomoc potrzebującym. W tym roku finał z głową, bo gramy dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy!
__________________________
Szczegóły akcji na: http://lawica-wosp.pl
2021-01-28, 12:08
facebook
Marketerzy! Jesteście ciekawi co przyniesie naszej branży rok 2⃣0⃣2⃣1⃣? SEMSTORM zaprosiło 13 ekspertów do podzielenia się własnymi przewidywaniami. Wśród wypowiadających się osób znajdziecie także Przemysław Michałek, z naszego działu SEO ;)

Gorąco polecamy!
https://www.semstorm.com/pl/blog/tips-and-tutorials/digital-marketing-w-2021-na-czym-sie-skupic
2021-01-21, 16:39
facebook
W pozycjonowaniu nic nie jest dane raz na zawsze. Nawet najlepsze efekty, wypracowane latami można stracić w ciągu kilku miesięcy. Co jest najczęstszą przyczyną utraty efektów? ???

Omawiamy popularne błędy ⚠, które rujnują efekty pozycjonowania. Sprawdźcie na: https://widoczni.com/blog/6-powodow-spadkow-w-google
2021-01-20, 16:20
facebook
Chcesz rozwijać się jako copywriter ✍? bez wychodzenia z domu? W naszej agencji jest to możliwe! Jeśli pisanie to Twoja pasja, a zasady SEO copywritingu nie są Ci obce, ta oferta z pewności Ci się spodoba!

Aby wziąć udział w rekrutacji wypełnij ankietę: https://forms.gle/gEunFdVs64JyiN2Z6

Szczegóły oferty: https://widoczni.com/o-nas/kariera/copywriter-seo-praca-zdalna
2021-01-20, 13:19
facebook
Ponoć wieku się nie wypomina... Jednak w przypadku agencji SEO, każdy dodatkowy rok funkcjonowania to coraz więcej doświadczenia i wiedzy. Oto, które agencje SEO zaczynały działać w czasach, kiedy Google jeszcze raczkowało:
Widoczni - 21 lat na rynku
Eactive - 20 lat na rynku
Sunrise System - 17 lat na rynku
Performance Media - 16 lat na rynku
Kompan.pl - 16 lat na rynku
_____________________
Cały ranking znajdziecie na: https://lnkd.in/e4g8WE4
2021-01-20, 11:13
facebook
Potrafisz prowadzić skuteczne rozmowy telefoniczne ☎? Nawiązywanie owocnych relacji ? z klientami to dla Ciebie pestka? W Widocznych znajdziesz przestrzeń do rozwoju!

Szukamy osoby, która wesprze nasz dział sprzedaży swoją wiedzą, energią do działania i skutecznością. Jeśli chcesz uczestniczyć w budowaniu marki jednej z najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce, ta praca jest dla Ciebie!

Szczegóły oferty na ➡ https://widoczni.com/o-nas/kariera/doradca-klienta
2021-01-19, 11:23
facebook
Analizując frazy w top 10 warto brać pod uwagę także ich jakość. W przypadku agencji z naszego rankingu (https://lnkd.in/e4g8WE4) największą jakość mają frazy, wpisywane przez potencjalnych klientów i powiązane tematycznie z profilem działalności.

Agencje widoczne na największą liczbę wybranych fraz (udział procentowy):
➡ Widoczni - 18,6% (wzrost o 2 frazy)
➡ Grupa TENSE - 13,6% (spadek o 1 frazę)
➡ Agencja Artefakt - pozycjonowanie stron - 11,9% (wzrost o 3 frazy)
➡ Eactive - 11,9% (bez zmian)
➡ SEMPIRE - 11,9% (wzrost o 1 frazę)

Gratulujemy!
2021-01-18, 11:27
facebook
Akademia Widoczni razem z Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu!
Obecnie realizujemy przedmiot "Narzędzia współczesnego marketingu" dla słuchaczy studiów podyplomowych ? Menedżer Kultury. Najbliższe zajęcia już w tą niedzielę. Nasza prowadząca, Ania Zalewska, opowie:
? jak wykorzystać marketing internetowy do promowania swoich instytucji,
? jak rozwijać stronę internetową
? jak zadbać o obecność w mediach społecznościowych

Do zobaczenia!
2021-01-15, 16:43
facebook
Jesteś osobą dobrze zorganizowaną i sumienną? Chcesz rozpocząć pracę biurową? W Widocznych znajdziesz przestrzeń do rozwoju. Szukamy osoby, która wesprze nasz Dział Administracji i HR swoją wiedzą, energią do działania i pomysłami. Zobacz ogłoszenie i wyślij CV!

Sprawdź poniżej ?, co zaoferujemy Ci na stanowisku młodszego specjalisty ds. administracji i HR!
https://widoczni.com/o-nas/kariera/mlodszy-specjalista-ds-administracji-i-h
2021-01-15, 13:02
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies